Szósty odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - wt., 07/05/2022 - 11:08
Kolejny odcinek podcastu to potężna dawka dobrego humoru oraz sporo muzycznych akcentów. Wspominamy zawody z 2018 roku, który był „Rokiem muzyki w triathlonie”.

Naszym gościem był Sidney Polak, wokalista, kompozytor, perkusista oraz triathlonista, który ma na swoim koncie ukończenie zawodów w Gdyni. Sidney zdradził nam, jaki nietypowy „kibic” zmotywował go do ukończenia "połówki" IRONMAN oraz dlaczego berberyjski blues to idealna muzyka do treningu. Gościliśmy również Roberta Motykę, współzałożyciela kabaretu Paranienormalni, prezentera radiowego, maratończyka i uczestnika zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Robert wspominał swój pierwszy triathlonowy start w 2018 roku i zapewniał, że „żabką” też można ukończyć etap pływacki. Opowiedział również o swoich przygotowaniach do wrześniowego startu w premierowej edycji Enea IRONMAN 70.3 Poznań.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”, który jest cyklicznie publikowany na popularnych platformach: Spotify, Apple PodcastsGoogle Podcasts. W sumie planowanych jest 10 odcinków, prezentowanych co 3 tygodnie.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI