gdynia

Fundacja Pho3nix nowym partnerem tytularnym zawodów IRONKIDS w Polsce i Czechach

Dodane przez karol@sportevo… - czw., 12/07/2023 - 15:23
Fundacja Pho3nix, założona przez polskiego biznesmena i filantropa Sebastiana Kulczyka, została nowym sponsorem imprez IRONMAN w Polsce oraz Czechach. W ramach umowy Fundacja została tytularnym partnerem zawodów IRONKIDS, które towarzyszą zawodom triathlonowym w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Hradec Králové.

20 dni do startu zapisów na imprezy IRONMAN Poland 2023!

Dodane przez lukasz - czw., 10/06/2022 - 12:31
25 października uruchomione zostaną rejestracje do przyszłorocznych zawodów pod szyldem IRONMAN w Polsce. Seria ponownie zawita do trzech miast: Warszawy, Gdyni i Poznania. Na inaugurację sezonu 11 czerwca 2023 r. w Warszawie – dzięki udostępnionej przez organizatorów przedsprzedaży – zapisało się już prawie pół tysiąca zawodników z 40 krajów.

Martyna Lewandowska oraz Kamil Kulik wygrywają zawody Sprint Triathlon Gdynia!

Dodane przez lukasz - sob., 08/06/2022 - 17:34
Kamil Kulik oraz Martyna Lewandowska okazali się najlepsi podczas sobotniej rywalizacji na dystansie sprinterskim. W zawodach Sprint Triathlon Gdynia towarzyszących Enea IRONMAN Gdynia, wystartowało w sumie blisko 700 osób. W tym gronie byli, między innymi, olimpijczycy Paweł Korzeniowski oraz Paweł Januszewski. Charytatywna idea przyświecała zaś startowi popularnego aktora, Tomasza Karolaka.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI