gdynia

Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia!

Dodane przez lukasz - wt., 03/30/2021 - 10:49
Enea IRONMAN Gdynia
Enea została wyłącznym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia. Po raz pierwszy w historii Polski, legendarna rywalizacja na pełnym dystansie IRONMAN zadebiutuje w Gdyni już 8 sierpnia 2021 roku. Koncern energetyczny już piąty rok z rzędu będzie też sponsorem tytularnym zawodów na dystansie o połowę krótszym – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Rozpocznij przygodę z triathlonem na Sprint Triathlon Gdynia

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 01/22/2020 - 14:40
Już ponad 1400 osób zgłosiło się do startu w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – najważniejszej imprezie triathlonowej w kraju. Jako że dystans 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu nie dla każdego może wydawać się osiągalny, triathlonowy weekend w Gdyni ma też w swojej ofercie coś dla początkujących miłośników tego sportu. Sprint Triathlon Gdynia to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na dobre złapać triathlonowego „bakcyla”.

Sztafety Sprint Triathlon Gdynia - ruszyła rejestracja

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 01/14/2020 - 17:21
W dalszym ciągu odkrywamy karty dotyczące możliwości udziało w wielkim triathlonowym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce na początku sierpnia w Gdyni. Po uruchomieniu zapisów na główny dystans Enea IRONMAN 70.3 Gdynia oraz indywidualnej rejestracji na rozgrywany dzień wcześniej sprint, przyszła również pora na rozpoczęcie zgłoszeń do sztafet na krótkim dystansie.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI