gdynia

Martyna Lewandowska oraz Kamil Kulik wygrywają zawody Sprint Triathlon Gdynia!

Dodane przez lukasz - sob., 08/06/2022 - 17:34
Kamil Kulik oraz Martyna Lewandowska okazali się najlepsi podczas sobotniej rywalizacji na dystansie sprinterskim. W zawodach Sprint Triathlon Gdynia towarzyszących Enea IRONMAN Gdynia, wystartowało w sumie blisko 700 osób. W tym gronie byli, między innymi, olimpijczycy Paweł Korzeniowski oraz Paweł Januszewski. Charytatywna idea przyświecała zaś startowi popularnego aktora, Tomasza Karolaka.

Sam Long: „Jestem gotowy na start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!”

Dodane przez lukasz - wt., 08/02/2022 - 12:50
Już w najbliższą niedzielę wielkie święto triathlonu w ramach Enea IRONMAN Gdynia. W 10. edycji zawodów nie zabraknie ogromnych emocji, rewelacyjnej atmosfery oraz walki o realizację marzeń. Fantastycznie zapowiada się również wyścig z udziałem zawodników PRO, których faworytem jest Amerykanin Sam Long.

Ósmy odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - pt., 07/29/2022 - 16:39
Rok 2020 zdominowany przez obostrzenia pandemiczne był jednym z głównych tematów ósmego odcinka podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”. Naszymi gośćmi były osoby, które na przekór trudnej sytuacji epidemicznej, odpowiadały za stworzenie przyjaznej atmosfery na mecie. Rozmawialiśmy z Damianem Bąbolem pełniącym funkcję spikera podczas zawodów triathlonowych w Gdyni oraz Maciejem Turowskim, znanym jako DJ Gambit, odpowiedzialnym za oprawę muzyczną zawodów.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI