gdynia

Znamy trasy zawodów IRONMAN Poland 2022

Dodane przez lukasz - śr., 03/23/2022 - 13:14
Poznaliśmy szczegóły wszystkich tegorocznych tras zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce. Charakterystykę poszczególnych odcinków zaprezentowali specjaliści Rady Ekspertów IRONMAN Poland: Ewelina Wołos, Tomasz Spaleniak oraz Bogumił Głuszkowski. Wiemy również, jakie medale będą czekać na mecie rywalizacji w Gdyni, Warszawie oraz Poznaniu.

Drugi odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - wt., 02/08/2022 - 11:28
W drugim odcinku podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni” powrócimy do historycznego już wystąpienia Andrew Messicka, szefa wszystkich szefów w organizacji IRONMAN, który oficjalnie ogłosił dołączenie triathlonu w Gdyni do tej prestiżowej serii. Porozmawiamy również z ambasadorkami „Roku kobiet w triathlonie” – aktorką Karoliną Gorczycą oraz zwyciężczynią konkursu dla kibiców, Agnieszką Sikorą-Paw. Obie triathlonistki opowiedzą, jak udało im się wystartować i ukończyć dystans połówki IRONMAN… skoro w zasadzie nie potrafiły pływać.

Posłuchaj podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”!

Dodane przez lukasz - wt., 01/25/2022 - 13:39
Triathlonowe zawody w Gdyni obchodzą w tym roku okrągły jubileusz. Z tej okazji zapraszamy do wysłuchania serii podcastów pod tytułem „10 lat triathlonu w Gdyni”. Pierwszy odcinek z udziałem Mikołaja Lufta triathlonisty PRO, Roberta Rozmusa aktora i ambasadora pierwszej edycji zawodów oraz Konrada Szałkiewicza, dyrektora Herbalife Nutrition Polska, jest już dostępny.

Rodzinna sztafeta z chłopcem z porażeniem mózgowym wystartuje w Gdyni

Dodane przez lukasz - śr., 12/29/2021 - 12:14
Już 6 sierpnia podczas rywalizacji sprinterskiej w ramach Enea IRONMAN Gdynia zobaczymy rodzinną sztafetę w składzie: Maja, Malwina oraz Łukasz Malaczewscy. Zadaniem każdej z tych osób będzie pokonanie jednego etapu triathlonowej rywalizacji w tandemie z 13-letnim Aronem Kubajką, cierpiącym na dziecięce porażenie mózgowe.

Znamy zwycięzców konkursu „Nigdy nie jest za późno”!

Dodane przez lukasz - czw., 12/23/2021 - 09:32
Iwona Latańska, Jadwiga Mazurkiewicz oraz Krzysztof Wróblewski już 7 sierpnia wystartują w Enea IRONMAN Gdynia. Cała trójka została wyłoniona w konkursie „Nigdy nie jest za późno”, kierowanym do osób po 50. roku życia, które marzą o debiucie na legendarnym dystansie IRONMAN. Zwycięzcy otrzymają pełne wsparcie w trakcie przygotowań do zawodów.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI