podcast

Ósmy odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - pt., 07/29/2022 - 16:39
Rok 2020 zdominowany przez obostrzenia pandemiczne był jednym z głównych tematów ósmego odcinka podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”. Naszymi gośćmi były osoby, które na przekór trudnej sytuacji epidemicznej, odpowiadały za stworzenie przyjaznej atmosfery na mecie. Rozmawialiśmy z Damianem Bąbolem pełniącym funkcję spikera podczas zawodów triathlonowych w Gdyni oraz Maciejem Turowskim, znanym jako DJ Gambit, odpowiedzialnym za oprawę muzyczną zawodów.

Drugi odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - wt., 02/08/2022 - 11:28
W drugim odcinku podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni” powrócimy do historycznego już wystąpienia Andrew Messicka, szefa wszystkich szefów w organizacji IRONMAN, który oficjalnie ogłosił dołączenie triathlonu w Gdyni do tej prestiżowej serii. Porozmawiamy również z ambasadorkami „Roku kobiet w triathlonie” – aktorką Karoliną Gorczycą oraz zwyciężczynią konkursu dla kibiców, Agnieszką Sikorą-Paw. Obie triathlonistki opowiedzą, jak udało im się wystartować i ukończyć dystans połówki IRONMAN… skoro w zasadzie nie potrafiły pływać.

Posłuchaj podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”!

Dodane przez lukasz - wt., 01/25/2022 - 13:39
Triathlonowe zawody w Gdyni obchodzą w tym roku okrągły jubileusz. Z tej okazji zapraszamy do wysłuchania serii podcastów pod tytułem „10 lat triathlonu w Gdyni”. Pierwszy odcinek z udziałem Mikołaja Lufta triathlonisty PRO, Roberta Rozmusa aktora i ambasadora pierwszej edycji zawodów oraz Konrada Szałkiewicza, dyrektora Herbalife Nutrition Polska, jest już dostępny.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI