Ósmy odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - pt., 07/29/2022 - 16:39
Rok 2020 zdominowany przez obostrzenia pandemiczne był jednym z głównych tematów ósmego odcinka podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”. Naszymi gośćmi były osoby, które na przekór trudnej sytuacji epidemicznej, odpowiadały za stworzenie przyjaznej atmosfery na mecie. Rozmawialiśmy z Damianem Bąbolem pełniącym funkcję spikera podczas zawodów triathlonowych w Gdyni oraz Maciejem Turowskim, znanym jako DJ Gambit, odpowiedzialnym za oprawę muzyczną zawodów.

Damian zdradził nam swój sekret, skąd czerpie tyle energii podczas całodniowych zawodów oraz czy charakterystyczny układ taneczny „Bombi Dance” jest już zastrzeżoną marką. DJ Gambit opowiedział, które utwory muzyczne najlepiej sprawdzają się w trakcie zawodów triathlonowych oraz jaką największą „wtopę” zaliczył dzięki sugestii… Damiana Bąbola.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”, który jest cyklicznie publikowany na popularnych platformach: Spotify, Apple PodcastsGoogle Podcasts. W sumie planowanych jest 10 odcinków.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI