ironman

Rusza rejestracja! Duża elastyczność i zróżnicowane opcje płatności!

Dodane przez lukasz - czw., 10/20/2022 - 08:50
Już we wtorek (25 października) ruszają zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, które ponownie zagoszczą w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcyjnych możliwości płatniczych, łącznie ze zniżkami za udział w większej liczbie zawodów oraz systemem płatności ratalnych.

IRONMAN wprowadza rejestrację bez ryzyka!

Dodane przez lukasz - czw., 10/13/2022 - 12:23
Już za 2 tygodnie, 25 października uruchomione zostaną zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, która ponownie zagości w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Organizatorzy oferują zawodnikom nowe rozwiązania, zapewniające większą elastyczność po dokonaniu rejestracji i bezpieczeństwo wydanych na ten cel pieniędzy. Najwięcej korzyści zyskają Ci, którzy najwcześniej podejmą decyzję o starcie w zawodach.

Sam Long: „Jestem gotowy na start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!”

Dodane przez lukasz - wt., 08/02/2022 - 12:50
Już w najbliższą niedzielę wielkie święto triathlonu w ramach Enea IRONMAN Gdynia. W 10. edycji zawodów nie zabraknie ogromnych emocji, rewelacyjnej atmosfery oraz walki o realizację marzeń. Fantastycznie zapowiada się również wyścig z udziałem zawodników PRO, których faworytem jest Amerykanin Sam Long.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI