ironman

Zawody IRONMAN Poland to promocja Mazowsza i Pomorza!

Dodane przez lukasz - wt., 05/24/2022 - 13:01
Już 12 czerwca w Warszawie oraz 7 sierpnia w Gdyni zaplanowano kolejne edycje zawodów triathlonowych spod szyldu IRONMAN. Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz Enea IRONMAN Gdynia, to rywalizacja na najwyższym poziomie, z udziałem najlepszych zawodników na świecie. To promocja miast i regionów dzięki tysiącom uczestników z kraju i zagranicy.

Z FREE NOW zdążysz na start!

Dodane przez lukasz - śr., 04/27/2022 - 18:56
Emocje związane ze startem w zawodach IRONMAN pojawiają się długo przed wbiegnięciem do wody. Nie stresuj się dodatkowo i pozwól nam zadbać o Twój komfortowy, szybki i bezpieczny transport. Skorzystaj z usług naszego partnera - FREE NOW i zgarnij specjalny rabat dla uczestników zawodów IRONMAN Poland.

ALE Active Life Energy partnerem IRONMAN Poland!

Dodane przez lukasz - pon., 04/25/2022 - 11:24
Marka ALE Active Life Energy, wspierająca zawodowych sportowców, a także miłośników ruchu w każdej formie, została partnerem zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce. Napoje izotoniczne, żele oraz batony energetyczne dostarczone przez ALE, zapewnią wszystkim triathlonistom startującym w Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, Enea IRONMAN Gdynia oraz Enea IRONMAN 70.3 Poznań, zastrzyk mocy niezbędny do wymarzonego finiszu.

Znamy trasy zawodów IRONMAN Poland 2022

Dodane przez lukasz - śr., 03/23/2022 - 13:14
Poznaliśmy szczegóły wszystkich tegorocznych tras zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce. Charakterystykę poszczególnych odcinków zaprezentowali specjaliści Rady Ekspertów IRONMAN Poland: Ewelina Wołos, Tomasz Spaleniak oraz Bogumił Głuszkowski. Wiemy również, jakie medale będą czekać na mecie rywalizacji w Gdyni, Warszawie oraz Poznaniu.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI