IRONMAN wprowadza rejestrację bez ryzyka!

Dodane przez lukasz - czw., 10/13/2022 - 12:23
Już za 2 tygodnie, 25 października uruchomione zostaną zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, która ponownie zagości w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Organizatorzy oferują zawodnikom nowe rozwiązania, zapewniające większą elastyczność po dokonaniu rejestracji i bezpieczeństwo wydanych na ten cel pieniędzy. Najwięcej korzyści zyskają Ci, którzy najwcześniej podejmą decyzję o starcie w zawodach.

Zmiany wprowadzone przez IRONMAN, to efekt wsłuchiwania się w głosy triathlonistów. Uczestnicy zawodów często sugerowali pewne rozwiązania dostosowane do obecnych czasów. Funkcjonujemy w dynamicznym i zmiennym środowisku, gdzie bardzo wiele czynników wpływa bezpośrednio na nasze plany. Wielu z nich nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co dobitnie pokazała pandemia czy wojna tocząca się w Ukrainie. Triathloniści zwracali również uwagę na wypadki losowe, które mogą utrudnić wielomiesięczne przygotowania czy nawet uniemożliwić planowany wcześniej start w zawodach.

Flex90, czyli dlaczego warto zapisać się wcześniej

Udział w zawodach serii IRONMAN oznacza zwykle wiele miesięcy przygotowań. By ułatwić zawodnikom podjęcie decyzji o wymarzonym starcie, powstał program Flex90, obejmujący wyścigi na dystansie IRONMAN oraz IRONMAN 70.3 zaplanowane w 2023 roku. Zakłada on szereg korzyści dla osób, które dokonają rejestracji w ciągu pierwszych 90 dni po otwarciu zapisów:

- możliwość bezpłatnego przeniesienia się na inny wyścig w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) do 7 dni przed zawodami;

- zwrot 50% opłaty startowej do 4 miesięcy przed wyścigiem;

- zwrot 25% opłaty startowej do 7 dni przed zawodami;

- możliwość przeniesienia opłaty startowej na ten sam wyścig w kolejnym sezonie do 7 dni przed zawodami (dotyczy tylko pełnego dystansu IRONMAN);

- możliwość rozłożenia płatności na raty (dotyczy tylko pełnego dystansu IRONMAN);

- 6-miesięczny bezpłatny dostęp do platformy treningowej FulGaz (dotyczy tylko pełnego dystansu IRONMAN);

- priorytetowy dostęp do nowych ofert na ironmanstore.com.

Zawodnicy, którzy dokonają rejestracji w późniejszym terminie, nadal mogą liczyć na możliwość przeniesienia się na inne zawody lub częściowego zwrotu opłaty startowej, ale już na nieco innych warunkach.

Rejestracja po 91 dniach od otwarcia zapisów:

- możliwość odpłatnego przeniesienia się na innym wyścig w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) do 45 dni przed zawodami;

- zwrot 50% opłaty startowej do 4 miesięcy przed wyścigiem;

- zwrot 25% opłaty startowej do 45 dni przed zawodami;

- brak możliwości przeniesienia opłaty startowej na ten sam wyścig na kolejny rok.

Organizatorzy zawodów serii IRONMAN w Polsce oferują ponadto dodatkowe opcje ochrony środków pieniężnych, przeznaczonych na start w zawodach. Podczas rejestracji można będzie bowiem dokupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ze startu, które w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych da zawodnikom możliwość odzyskania całej wpłaconej opłaty startowej. Dodatkowo, poza ogólnymi zasadami przepisywania się pomiędzy zawodami IRONMAN i IRONMAN 70.3 w regionie EMEA, zawodnicy będą mogli bezpłatnie przenosić się pomiędzy zawodami w Polsce w danym roku.

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland
Zdajemy sobie sprawę z aktualnej sytuacji ekonomicznej i niepewności co do przyszłości. W takich warunkach ważne jest poczucie, że wydajemy pieniądze w sposób bezpieczny. Mamy nadzieję, że wprowadzony program IRONMAN Flex90, a także nasze dodatkowe rozwiązania, które zapewniają zawodnikom większą elastyczność i bezpieczeństwo sprawią, że triathloniści nie będą obawiać się, iż opłaty startowe przepadną, jeżeli z jakiegokolwiek powodu ich plany ulegną zmianie.

 

 

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland 2023 w Warszawie, Gdyni i Poznaniu zostanie uruchomiona 25 października w serwisie www.slotmarket.pl. Znane są już opłaty startowe, które w pierwszym progu cenowym wyniosą:

- dystans IRONMAN: 520 EUR;

- dystans IRONMAN 70.3: 260 EUR;

- dystans olimpijski (5150 Triathlon Series): 90 EUR.

Jak podkreślają organizatorzy, opłaty startowe będą rosły z czasem.

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland
To tylko dodatkowy powód, dla którego lepiej nie odkładać decyzji o rejestracji na później. Nie dość, że zawodnik skorzysta wówczas z niższej ceny pakietu startowego, to zyska dodatkową elastyczność w ramach programu IRONMAN Flex90.

 

 

W 2023 roku w Polsce odbędzie się 6 wyścigów pod szyldem IRONMAN:

- Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 11 czerwca 2023;

- Citi Handlowy 5150 Warsaw – 11 czerwca 2023;

- Enea IRONMAN Gdynia – 6 sierpnia 2023;

- Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 6 sierpnia 2023;

- Enea IRONMAN 70.3 Poznań – 3 września 2023;

- Enea 5150 Poznań – 3 września 2023.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI