Usługi: Opieka trenerska

Przygotuj się do Enea IRONMAN Gdynia lub Enea IRONMAN 70.3 Gdynia pod okiem trenerów I'M Inspiration.

Wspólnie z I'M Inspiration przygotowaliśmy pakiety treningowe przygotowujące do zawodów w preferencyjnej cenie!

Pakiety możesz kupić zarówno podczas rejestracji na zawody, jak i po zalogowaniu na swoje konto na stronie www.slotmarket.pl.

Opieka trenerska

Masz do wyboru 3 pakiety treningowe, które różnią się liczbą treningów przewidzianych na każdy tydzień. Niezależnie od dystansu, na jakim chcesz wystartować, liczba treningów w pakiecie zapewni Ci odpowiednie przygotowanie.

Treningi rozłożone są na 6 dni w tygodniu, 7 dzień jest zawsze dniem wolnym przeznaczonym na regenerację. Ty decydujesz, o stałym, wolnym dniu tygodnia. Wolny dzień to również czas na aktualizację Twojego planu po zakończonym tygodniu treningowym.

Wybierz odpowiedni plan dla siebie, w zależności ile treningów będziesz w stanie wykonywać w tygodniu lub skontaktuj się z nami w celu indywidualnego ustalenia liczby i typu jednostek treningowych

  • BASIC: 1 trening dziennie
  • MEDIUM: 3 dni po 1 treningu + 3 dni po 2 treningi dziennie
  • ELITE: 2 treningi dziennie

Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia ilości danych jednostek treningowych w tygodniu.

Integracja z Gamin Connect

Synchronizacja wszystkich typów treningów z kalendarzem Garmin Connect. Twój plan treningowy w wybrany dzień wolny zsynchronizuje się ze wskazanym zegarkiem lub licznikiem rowerowym Garmin w momencie aktualizacji planu przez trenera.

  • Nowa jakość wykonywania treningów pływackich. Definiowanie długości basenu w aplikacji, na którym przeprowadzasz trening.
  • Łatwość wykonywania nawet najbardziej złożonego treningu kolarskiego. Sterowanie oporem trenażera w oparciu o wprowadzone przez trenera założenia treningowe.
  • Biegnij i ciesz się treningiem, realizując założenia trenera. Zegarek podpowie Ci długość rozgrzewki, docelowe tempa interwałów oraz czas odpoczynku pomiędzy odcinkami.

Więcej informacji znajdziesz na:

www.slotmarket.pl

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI