Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN 70.3 w Gdyni i Poznaniu

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 06/26/2024 - 09:51
Enea po raz kolejny została sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN 70.3 w Gdyni i Poznaniu. To już dziesiąty rok współpracy koncernu energetycznego z organizatorami tych najbardziej znanych zawodów triathlonowych w Polsce.  Enea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, a zawody Enea IRONMAN 70.3 Poznań są zaplanowane na weekend 30 sierpnia – 1 września. Marka Enea już od dekady wspiera największe zawody triathlonowe w Polsce. Firma, jako sponsor tytularny tych imprez, jak co roku przygotuje wiele atrakcji dla zawodników, kibiców oraz mieszkańców Gdyni i Poznania.

,,Nasze zaangażowanie w triathlon jest długofalowe, czego najlepszym dowodem jest dziesięć lat współpracy z organizatorami zawodów IRONMAN w Polsce. Od ubiegłego roku jesteśmy także sponsorem generalnym Polskiego Związku Triathlonu. Zapraszam zawodników i kibiców do odwiedzenia Strefy Enei na Plaży Miejskiej w Gdyni i na Międzynarodowych Targach Poznańskich w czasie zawodów IRONMAN. Przygotowujemy wiele bezpłatnych atrakcji, a także możliwość spotkania z gwiazdami sportu i olimpijczykami.” 
Grzegorz Kinielski, Prezes Enei

 

Zadowolenia z kontynuowania owocnej współpracy nie kryje Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

,,Triathlon jako dyscyplina w ciągu minionej dekady niezwykle spopularyzował się w naszym kraju. Z pewnością przyczyniły się do tego zawody IRONMAN, ale także zaangażowanie spółki Enea. Konsekwentnie realizujemy wraz z naszym partnerem ambitne działania, które nie ograniczają się tylko do organizacji zawodów. W ciągu całego roku prowadzimy szereg działań komunikacyjnych i reklamowych, które promują aktywność fizyczną, zdrowy styl życia, ale także bezpieczeństwo na drogach czy idee społeczeństwa obywatelskiego.” 

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland

 

Zadowolenia z kontynuowania owocnej współpracy nie kryje Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI