Rusza rejestracja! Duża elastyczność i zróżnicowane opcje płatności!

Dodane przez lukasz - czw., 10/20/2022 - 08:50
Już we wtorek (25 października) ruszają zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, które ponownie zagoszczą w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Dla uczestników przygotowano szereg atrakcyjnych możliwości płatniczych, łącznie ze zniżkami za udział w większej liczbie zawodów oraz systemem płatności ratalnych.

W najbliższy wtorek, 25 października o godz. 15:00, w portalu SlotMarket.pl uruchomione zostaną zapisy na wszystkie przyszłoroczne zawody z serii IRONMAN organizowane w Polsce. Tradycyjnie, pierwsza możliwość rywalizacji została zaplanowana 11 czerwca w Warszawie. Następnie – w pierwszy weekend sierpnia - triathloniści pojawią się w Gdyni. Zakończenie sezonu IRONMAN Poland 2023 odbędzie się natomiast 3 września w Poznaniu.

Łukasz Maleszewski, rzecznik prasowy zawodów
To będzie kolejny sezon pełen triathlonowych emocji pod szyldem IRONMAN. Wiemy jednak, że niezbędny sprzęt, przygotowanie do startu, a na końcu sam udział w zawodach, łącznie z dojazdem i zakwaterowaniem, wiążą się z niemałymi wydatkami po stronie zawodników. Oferujemy więc szereg opcji, które mają zminimalizować ryzyko finansowe po stronie zawodników i dać im maksymalną elastyczność w czasie całego sezonu.

 

 

Ogólne zasady płatności za zawody IRONMAN Poland 2023:

  • waluta: PLN lub EUR;

sposoby płatności: karta debetowa/kredytowa (PLN/EUR), przelew online (tylko PLN), PayPal (tylko PLN).

Istotnym udogodnieniem będzie możliwość odroczenia płatności w czasie lub rozbicia jej na raty:

  • System ratalny, czyli Payment Option Plan – możliwość podzielenia opłaty na dwie równe raty. Pierwsza wpłacana jest podczas rejestracji, a pozostałą kwotę należy uiścić w terminie od 1 lutego 2023 roku do 31 marca 2023 roku. Jest to opcja dostępna tylko w przypadku dokonania rejestracji do 23 stycznia 2023 roku i dotyczy wyłącznie pełnego dystansu IRONMAN, czyli zawodów Enea IRONMAN Gdynia.
  • Kredyt – przez cały okres rejestracji i w przypadku dowolnego dystansu, zawodnicy mogą zdecydować się na płatność kredytową, dostępną w systemie Dotpay. Każdy ma możliwość wyboru czasu i warunków spłaty kredytu. Opcja dostępna jest tylko przy płatności polską walutą.
  • Odroczenie płatności – zakłada odsunięcie płatności do 30 dni. Opcja dostępna przy płatności w złotówkach, do maksymalnej kwoty 2000 zł.
  • Rabat – dla zawodników, którzy do 31 stycznia 2023 roku zdecydują się na start w 3 eventach z serii IRONMAN Poland, przygotowany został rabat: 3x IRONMAN 70.3 w cenie 750 Euro (30 Euro zniżki) lub 2x IRONMAN 70.3 + Enea IRONMAN Gdynia w cenie 1000 Euro (40 Euro zniżki). Aby otrzymać rabat należy napisać na adres lukasz@sportevolution.pl oraz jednorazowo opłacić całą kwotę.

Zróżnicowane formy płatności to nie jedyne udogodnienia dla zawodników planujących start w legendarnej serii IRONMAN. Organizatorzy zachęcają do skorzystania z programu Flex90, który gwarantuje zawodnikowi maksymalną elastyczność w przypadku, gdyby jego start w zaplanowanych zawodach z różnych przyczyn okazał się niemożliwy. Warto więc zarejestrować się w pierwszych 90 dniach po otwarciu rejestracji (do 23 stycznia 2023 r.) i zapewnić sobie, między innymi, prawo bezpłatnego przeniesienia się na inny wyścig w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) nawet do 7 dni przed zawodami.

Istotnym zabezpieczeniem dla uczestników zawodów IRONMAN Poland jest również możliwość skorzystania z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które jest dostępne tylko podczas rejestracji. Za dopłatą, w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych takie ubezpieczenie pozwoli zawodnikowi odzyskać całą wpłaconą opłatę startową.

Łukasz Maleszewski, rzecznik prasowy zawodów
To realizacja postulatów zawodników, które zgłaszali nam w przeszłości. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach ta elastyczność, różnorodność form płatności i zwiększone bezpieczeństwo zainwestowanych pieniędzy są szczególnie ważne. Chcemy, by zawodnicy czuli, że ich pieniądze są bezpieczne i mogli w pełni cieszyć się drogą wiodącą ku mecie zawodów IRONMAN.

 

 

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland 2023 w Warszawie, Gdyni i Poznaniu zostanie uruchomiona 25 października w serwisie Slotmarket.pl. Znane są już opłaty startowe, które w pierwszym progu cenowym wyniosą:

- dystans IRONMAN: 520 EUR;

- dystans IRONMAN 70.3: 260 EUR;

- dystans olimpijski (5150 Triathlon Series): 90 EUR.

Jak podkreślają organizatorzy, opłaty startowe będą rosły z czasem, dlatego tym bardziej zachęcają zawodników do wcześniejszej rejestracji. W uruchomionej wcześniej przedsprzedaży pakietów na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, swój start w zawodach potwierdziło już ponad 450 zawodników z 40 krajów świata.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI