enea

Fundacja Enea wsparła organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych

Dodane przez lukasz - pt., 10/15/2021 - 11:12
Ponad 700 zawodników biorących udział w akcji charytatywnej „Twoje waty, twoja pomoc”, za sprawą swoich aktywności - biegów, jazdy na rowerze i treningów na ergometrze wioślarskim, wygenerowało ponad 12 000 kWh energii. Kilowatogodziny były także zbierane podczas Enea IRONMAN Gdynia oraz dwóch edycji Enea Bydgoszcz Triathlon. Ten wynik Fundacja Enea zamieniła na pomoc finansową, która trafiła do trzech organizacji aktywnie wspierających osoby niepełnosprawne. W sumie 65 000 zł otrzymały: Fundacja FizjoTRIterapia, Fundacja NEGU oraz Fundacja Spartanie Dzieciom.

Reportaż „Przełamując bariery” już dostępny online!

Dodane przez lukasz - śr., 08/18/2021 - 15:38
Trzy dramatyczne historie, które połączył jeden cel – ukończyć Enea IRONMAN Gdynia, legendarny, triathlonowy dystans liczący 226 kilometrów. Zapraszamy do obejrzenia reportażu podsumowującego wielomiesięczne przygotowania niezwykłych zawodników, którzy przełamują bariery i na przekór losowi mają odwagę realizować marzenia startując w pierwszej, historycznej edycji Enea IRONMAN Gdynia.

You are an IRONMAN! Debiutant wygrywa Enea IRONMAN Gdynia!

Dodane przez lukasz - śr., 08/11/2021 - 09:55
Aż 608 razy padło z ust spikerów legendarne hasło „You are an IRONMAN!”, towarzyszące wszystkim triathlonistom kończącym Enea IRONMAN Gdynia. Za nami pierwsza, historyczna edycja pełnego dystansu IRONMAN organizowana podczas zawodów w Gdyni. Niespodziewanym zwycięzcą okazał się, debiutujący na tym dystansie, Christopher Pietruczuk. Wśród kobiet najszybciej finiszowała Olena Zhushman z Ukrainy.

Historyczny weekend w Gdyni!

Dodane przez lukasz - czw., 08/05/2021 - 16:14
Już tylko godziny dzielą nas od historycznego wydarzenia – pierwszej w Polsce edycji legendarnego dystansu IRONMAN. Ponad 700 triathlonistów z 33 krajów wystartuje w Enea IRONMAN Gdynia. Zawodnicy, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie, będą mieli 16 godzin na pokonanie tego morderczego dystansu. W czwartek odbyła się oficjalna konferencja prasowa zapowiadająca zawody.

Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia!

Dodane przez lukasz - czw., 07/29/2021 - 10:16
Historyczna edycja pełnego dystansu IRONMAN w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Do startu w Enea IRONMAN Gdynia pozostały już mniej niż dwa tygodnie. To 8 sierpnia na Plaży Miejskiej w Gdyni pierwsi triathloniści, przekraczając linię mety, usłyszą charakterystyczny okrzyk spikera „You are an IRONMAN!”. W związku z zawodami przygotowano zmiany w organizacji ruchu.

Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia!

Dodane przez lukasz - wt., 03/30/2021 - 10:49
Enea IRONMAN Gdynia
Enea została wyłącznym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia. Po raz pierwszy w historii Polski, legendarna rywalizacja na pełnym dystansie IRONMAN zadebiutuje w Gdyni już 8 sierpnia 2021 roku. Koncern energetyczny już piąty rok z rzędu będzie też sponsorem tytularnym zawodów na dystansie o połowę krótszym – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI