ironman

20 dni do startu zapisów na imprezy IRONMAN Poland 2023!

Dodane przez lukasz - czw., 10/06/2022 - 12:31
25 października uruchomione zostaną rejestracje do przyszłorocznych zawodów pod szyldem IRONMAN w Polsce. Seria ponownie zawita do trzech miast: Warszawy, Gdyni i Poznania. Na inaugurację sezonu 11 czerwca 2023 r. w Warszawie – dzięki udostępnionej przez organizatorów przedsprzedaży – zapisało się już prawie pół tysiąca zawodników z 40 krajów.

Rodzinna sztafeta z chłopcem z porażeniem mózgowym wystartuje w Gdyni

Dodane przez lukasz - śr., 12/29/2021 - 12:14
Już 6 sierpnia podczas rywalizacji sprinterskiej w ramach Enea IRONMAN Gdynia zobaczymy rodzinną sztafetę w składzie: Maja, Malwina oraz Łukasz Malaczewscy. Zadaniem każdej z tych osób będzie pokonanie jednego etapu triathlonowej rywalizacji w tandemie z 13-letnim Aronem Kubajką, cierpiącym na dziecięce porażenie mózgowe.

Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia!

Dodane przez lukasz - czw., 07/29/2021 - 10:16
Historyczna edycja pełnego dystansu IRONMAN w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Do startu w Enea IRONMAN Gdynia pozostały już mniej niż dwa tygodnie. To 8 sierpnia na Plaży Miejskiej w Gdyni pierwsi triathloniści, przekraczając linię mety, usłyszą charakterystyczny okrzyk spikera „You are an IRONMAN!”. W związku z zawodami przygotowano zmiany w organizacji ruchu.

ANTON BLOKHIN: GDYNIA MA ŚWIETNĄ, PAGÓRKOWATĄ TRASĘ

Dodane przez lukasz - pon., 02/22/2021 - 15:26
Anton Blokhin to były profesjonalny triathlonista, a obecnie trener. Pochodzący z Ukrainy zawodnik przez ponad 18 lat startów dał się poznać jako fantastyczny sportowiec. W swojej bogatej karierze kilka razy startował również w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia i praktycznie zawsze wymieniany był w gronie faworytów do zwycięstwa. W 2015 roku finiszował na drugim miejscu, rok później był ósmy. Zapytaliśmy Antona Blokhina, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

Znamy nowe trasy zawodów!

Dodane przez karol@sportevo… - pon., 08/24/2020 - 11:03
Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, która odbędzie się w dniach 5-6 września. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, opublikowane zostały zaktualizowane trasy zawodów. Ich korekta jest jednym z elementów zwiększających bezpieczeństwo uczestników w dobie pandemii koronawirusa.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI