ANTON BLOKHIN: GDYNIA MA ŚWIETNĄ, PAGÓRKOWATĄ TRASĘ

Dodane przez lukasz - pon., 02/22/2021 - 15:26
Anton Blokhin to były profesjonalny triathlonista, a obecnie trener. Pochodzący z Ukrainy zawodnik przez ponad 18 lat startów dał się poznać jako fantastyczny sportowiec. W swojej bogatej karierze kilka razy startował również w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia i praktycznie zawsze wymieniany był w gronie faworytów do zwycięstwa. W 2015 roku finiszował na drugim miejscu, rok później był ósmy. Zapytaliśmy Antona Blokhina, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.
Anton Blokhin, triathlonista, trener
W trakcie mojej kariery pięć razy ukończyłem zawody w Gdyni. Każdego roku organizatorzy podnosili poziom zawodów. Trasa zmieniała się i ostatecznie mamy świetną, pagórkowatą trasę, co powoduje, że rywalizacja jest bardzo ciekawa. Organizacja zawodów jest bardzo dobra i z każdym rokiem rośnie liczba uczestników, jest więc większa konkurencja i spore zainteresowanie wyścigiem.

 

 

Zdaniem Antona Blokhina atutem zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce jest różnorodność dystansów.

Anton Blokhin, triathlonista, trener
Bardzo fajnie, że organizator wprowadził nowe dystanse, pełny dystans IRONMAN Gdynia i IRONMAN 70.3 Warszawa. Oba wyścigi będą bardzo interesujące. Warszawa to bardzo przyjemna trasa rowerowa i ciekawy etap biegowy. Gdynia, to techniczna i urozmaicona trasa rowerowa i fajne pływanie w Morzu Bałtyckim. Polecam wszystkim start w zawodach IRONMAN Poland.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI