Gdynia

PATRICK LANGE: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ZAWODÓW IRONMAN W GDYNI

Dodane przez lukasz - pon., 03/08/2021 - 16:05
Patrick Lange
Patrick Lange to jedna z największych gwiazd triathlonu. Dwa razy wygrywał Mistrzostwa Świata IRONMAN na Hawajach. Na pierwszym stopniu podium stawał w 2017 oraz 2018 roku. W swojej kolekcji ma również brązowy medal z zawodów tej rangi, wywalczony w 2016 roku. Pochodzący z Niemiec triathlonista startował również w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Zapytaliśmy więc dwukrotnego mistrza świata o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

ANTON BLOKHIN: GDYNIA MA ŚWIETNĄ, PAGÓRKOWATĄ TRASĘ

Dodane przez lukasz - pon., 02/22/2021 - 15:26
Anton Blokhin to były profesjonalny triathlonista, a obecnie trener. Pochodzący z Ukrainy zawodnik przez ponad 18 lat startów dał się poznać jako fantastyczny sportowiec. W swojej bogatej karierze kilka razy startował również w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia i praktycznie zawsze wymieniany był w gronie faworytów do zwycięstwa. W 2015 roku finiszował na drugim miejscu, rok później był ósmy. Zapytaliśmy Antona Blokhina, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

JERZY GÓRSKI: NARESZCIE MAMY W POLSCE PEŁNY DYSTANS IRONMAN!

Dodane przez lukasz - pon., 02/15/2021 - 11:08
Jerzy Górski
Jerzy Górski to ikona polskiego triathlonu. Człowiek, którego historia była inspiracją filmu „Najlepszy”. Sport ocalił mu życie, udało mu się pokonać narkotykowy nałóg i dzięki ogromnej determinacji wszedł na triathlonowy Olimp – sięgając po tytuł Mistrza Świata na podwójnym dystansie IRONMAN. Zapytaliśmy Jerzego Górskiego, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI