JERZY GÓRSKI: NARESZCIE MAMY W POLSCE PEŁNY DYSTANS IRONMAN!

Dodane przez lukasz - pon., 02/15/2021 - 11:08
Jerzy Górski to ikona polskiego triathlonu. Człowiek, którego historia była inspiracją filmu „Najlepszy”. Sport ocalił mu życie, udało mu się pokonać narkotykowy nałóg i dzięki ogromnej determinacji wszedł na triathlonowy Olimp – sięgając po tytuł Mistrza Świata na podwójnym dystansie IRONMAN. Zapytaliśmy Jerzego Górskiego, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.
Jerzy Górski, Mistrz Świata Double IRONMAN 1990
Aż chce mi się krzyczeć: nareszcie mamy w Polsce pełny dystans IRONMAN! To jest to, o czym marzy każdy, kto wchodzi na drogę triathlonową. Mamy również „połówkę” IRONMAN. To wszystko jest już w Polsce. Nie musimy jeździć po świecie. Na mapie światowych zawodów IRONMAN, nasz kraj zaznacza swoją potężną obecność i to w kilku odsłonach. W Gdyni, w przepięknym mieście, mamy w sierpniu pełny dystans i „połówkę”, ale „połówkę” ma także Warszawa i to już w czerwcu

 

 

 

 

Jerzy Górski ma ogromne doświadczenie w triathlonowej rywalizacji. Wielokrotnie startował, między innymi, w zawodach w Stanach Zjednoczonych. Po zakończeniu kariery organizował imprezy sportowe. Wyzwania z tym związane zna więc od podszewki. Pracę IRONMAN Poland Team ocenia bardzo wysoko.

Jerzy Górski
Organizacja zawodów w Polsce jest bardzo profesjonalna. Kiedy wystartujesz w tych imprezach w Polsce, będzie Cię niosła dodatkowa energia ze względu na fantastyczną atmosferę, która tam panuje. Bądźcie z żelaza!

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI