triathlon

ROBERT WILKOWIECKI: DOKŁADNIE ZAPLANUJ SWÓJ START

Dodane przez lukasz - czw., 04/15/2021 - 11:22
Robert Wilkowiecki
Robert Wilkowiecki to jeden z najlepszych, profesjonalnych triathlonistów w Polsce. Aktualny mistrz Polski na dystansie „połówki” IRONMAN i posiadacz rekordu naszego kraju na pełnym dystansie IRONMAN. Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Od niedawna również rekordzista świata na dystansie IRONMAN w warunkach domowych. „Wilku” nie raz miał również okazję startować w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, dlatego zapytaliśmy go o opinię na temat tych zawodów.

Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia!

Dodane przez lukasz - wt., 03/30/2021 - 10:49
Enea IRONMAN Gdynia
Enea została wyłącznym sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN Gdynia. Po raz pierwszy w historii Polski, legendarna rywalizacja na pełnym dystansie IRONMAN zadebiutuje w Gdyni już 8 sierpnia 2021 roku. Koncern energetyczny już piąty rok z rzędu będzie też sponsorem tytularnym zawodów na dystansie o połowę krótszym – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

EWA KOMANDER: POLSCY KIBICE SĄ NAJLEPSI NA ŚWIECIE

Dodane przez lukasz - pon., 03/01/2021 - 15:33
Ewa Komander
Ewa Komander to jedna z najlepszych polskich triathlonistek. Była mistrzyni kraju regularnie startuje w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. W 2016 roku była druga, dwa lata później uplasowała się na najniższym stopniu podium. W ostatnich zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia również nie mogło zabraknąć triathlonistki pochodzącej z Kędzierzyna-Koźla. Zapytaliśmy Ewę Komander o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

JERZY GÓRSKI: NARESZCIE MAMY W POLSCE PEŁNY DYSTANS IRONMAN!

Dodane przez lukasz - pon., 02/15/2021 - 11:08
Jerzy Górski
Jerzy Górski to ikona polskiego triathlonu. Człowiek, którego historia była inspiracją filmu „Najlepszy”. Sport ocalił mu życie, udało mu się pokonać narkotykowy nałóg i dzięki ogromnej determinacji wszedł na triathlonowy Olimp – sięgając po tytuł Mistrza Świata na podwójnym dystansie IRONMAN. Zapytaliśmy Jerzego Górskiego, o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI