PATRICK LANGE: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ZAWODÓW IRONMAN W GDYNI

Dodane przez lukasz - pon., 03/08/2021 - 16:05
Patrick Lange to jedna z największych gwiazd triathlonu. Dwa razy wygrywał Mistrzostwa Świata IRONMAN na Hawajach. Na pierwszym stopniu podium stawał w 2017 oraz 2018 roku. W swojej kolekcji ma również brązowy medal z zawodów tej rangi, wywalczony w 2016 roku. Pochodzący z Niemiec triathlonista startował również w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Zapytaliśmy więc dwukrotnego mistrza świata o opinię na temat polskich zawodów IRONMAN.
Patrick Lange, mistrz świata IRONMAN z 2017 i 2018 roku
Miałem przyjemność rywalizować w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Z głębi serca mogę powiedzieć, że był to wielki wyścig. Niesamowite wrażenia, oddany personel, który przygotował wspaniałe wydarzenie. Nie mogę doczekać się, jak zorganizują w Gdyni wyścig na pełnym dystansie IRONMAN. Jeśli więc jeszcze nie zapisaliście się na zawody, naprawdę polecam – zróbcie to.

 

 

Patrick Lange dzieli się również cenną radą ze wszystkimi, którzy planują zmierzyć się z pełnym dystansem IRONMAN Gdynia, który już w sierpniu zadebiutuje w Polsce.

Patrick Lange, mistrz świata IRONMAN z 2017 i 2018 roku
Moją największą wskazówką jest zachęta do wizualizacji celów. Zobacz oczami wyobraźni jak kończysz ten wyścig. Ignoruj tych, którzy krytykują. Rób to, co do Ciebie należy. Życzę powodzenia i do zobaczenia wkrótce.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI