„Nowalijka” przedłużyła współpracę z IRONMAN Poland!

Dodane przez lukasz - czw., 12/30/2021 - 13:54
„Nowalijka”, producent zdrowej żywności, przez kolejne dwa lata będzie partnerem zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce. Lider branży warzywno–sałatkowej po raz kolejny zapewni każdemu z uczestników Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw smaczny, zdrowy posiłek.

W 2021 roku triathloniści startujący w zawodach IRONMAN w Gdyni oraz Warszawie po raz pierwszy mieli okazję rozsmakować się w produktach przygotowanych przez „Nowalijkę”. Dla każdego uczestnika Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw przygotowany został świeży, zbilansowany posiłek, który powstał pod ścisłym nadzorem dietetyka.

Wysokiej jakości produkty, pochodzące z własnych szklarni oraz pól uprawnych przypadły do gustu wielu triathlonistom, dlatego współpraca „Nowalijki” oraz IRONMAN Poland została przedłużona na kolejne dwa lata.

Piotr Wychowałek, właściciel firmy „Nowalijka”
Nasze produkty przygotowujemy z najwyższą starannością, gwarantując zdrowy smak polskich warzyw. Cieszymy się bardzo z przedłużenia współpracy z IRONMAN Poland. Dla każdego uczestnika tak prestiżowych i wymagających zawodów istotne jest prawidłowe odżywianie i dlatego uważamy, że przygotowywane przez nas lunch boxy są idealnym rozwiązaniem dla triathlonistów, którzy muszą dbać o każdy szczegół swojej diety. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników zawodów w Gdyni oraz Warszawie, by czerpali satysfakcję z rywalizacji i dobrze się przy tym bawili.

 

 

„Nowalijka” to firma o rodzinnych tradycjach. Istnieje od 1999 roku i jest jedną z największych z branży warzywno–sałatkowej, zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową tych produktów. W swojej bogatej ofercie posiada zupy, zioła, sałaty oraz gotowe dania warzywne. Wszystkie produkty Nowalijki spełniają najwyższe standardy. Na każdym etapie, począwszy od produkcji, przez sprzedaż, aż do dystrybucji, zachowane są wysokie wymogi jakościowe potwierdzone Certyfikatami BRC oraz IFS.

„Nowalijka” nie tylko dostarcza zdrowe posiłki, ale również zachęca swoich pracowników do sportowej aktywności. W trakcie Enea IRONMAN Gdynia pracownicy firmy z powodzeniem startowali na dystansie sprinterskim.

Michał Drelich, dyrektor eventów IRONMAN w Polsce
Dziękujemy bardzo za zaufanie i możliwość współpracy przez kolejne lata. Zależy nam by uczestnicy Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy 70.3 Warsaw otrzymywali produktu najwyższej jakości stąd decyzja o przedłużeniu współpracy z firmą „Nowalijka”.

 

 

Przez kolejne dwa lata na mecie zawodów z serii IRONMAN Poland, na każdego z uczestników czekać będzie specjalny, zdrowy posiłek przygotowany przez Nowalijkę. Dodatkowo triathloniści startujący na najdłuższym dystansie Enea IRONMAN Gdynia, na jednym z punktów odżywczych, otrzymają ciepłą zupę.

W ramach współpracy z „Nowalijką” zorganizowana zostanie również akcja charytatywna z udziałem Tomasza Karolaka oraz Roberta Karasia. Więcej szczegółów zostanie przedstawionych już 11 stycznia przyszłego roku podczas konferencji prasowej IRONMAN Poland Tour 2022.

Rejestracja do zawodów w Gdyni oraz Warszawie odbywa się w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI