Pobiegnij nocą w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Ruszyły zapisy!

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 02/06/2024 - 14:00
Bieganie nocą ma swój niezaprzeczalny urok, zwłaszcza w ciepłych, letnich miesiącach. Przekonaj się o tym podczas jednej z trzech edycji Night Run - w Warszawie, Gdyni lub Poznaniu. Zapisy na 5-kilometrowe biegi już trwają!

Krótki dystans, luźna atmosfera, nocna pora i magiczna, rozświetlona kolorowymi reflektorami meta - to krótka charakterystyka imprez Night Run, odbywających się w ramach weekendów IRONMAN Poland.

Tegoroczne biegi zaplanowano w następujących terminach:
- Warszawa: 7 czerwca;
- Gdynia: 2 sierpnia;
- Poznań: 30 sierpnia.

W każdym przypadku uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Bazą warszawskiego biegu będzie Multimedialny Park Fontann, a trasa poprowadzi m.in. ulicami Nowego i Starego Miasta. W Gdyni uroku doda trasa wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego i spektakularna meta na środku Plaży Śródmieście. W Poznaniu miłośnicy biegania spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Limit uczestników w pojedynczym biegu wynosi 1500 osób. Opłata startowa na początku rejestracji (dla pierwszych 500 osób) wynosi 60 zł. W każdym pakiecie startowym znajdzie się opaska LED i medal finishera. Chętni będą mogli dokupić oficjalną koszulkę biegu.

Night Run ma przede wszystkim dostarczyć dobrej zabawy i rozrywki, ale równolegle także edukować. Chcemy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo biegaczy po zmroku. Stąd między innymi opaska LED w pakiecie startowym każdego uczestnika.
Piotr Jakóbik, rzecznik prasowy IRONMAN Poland

Więcej informacji i zapisy w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI