Sztafety Sprint Triathlon Gdynia - ruszyła rejestracja

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 01/14/2020 - 17:21
W dalszym ciągu odkrywamy karty dotyczące możliwości udziało w wielkim triathlonowym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce na początku sierpnia w Gdyni. Po uruchomieniu zapisów na główny dystans Enea IRONMAN 70.3 Gdynia oraz indywidualnej rejestracji na rozgrywany dzień wcześniej sprint, przyszła również pora na rozpoczęcie zgłoszeń do sztafet na krótkim dystansie.

Rokrocznie sztafety na sprinterskim dystansie są imprezą towarzyszącą weekendowi spod szyldu IRONMAN. W dzień poprzedzający start głównego dystansu, na plaży miejskiej w Gdyni stają ci, którzy chcą dobrze się bawić w formule drużynowej rywalizacji. Sztafety są świetnym sposobem na integrację grupy przyjaciół, czy znajomych z pracy. Każdy może dołożyć do końcowego wyniku to w czym jest najlepszy.

Sztafety na dystansie sprinterskim to niezmiennie 750 metrów pływania w Zatoce Gdańskiej, 20 kilometrów jazdy na rowerze po ulicach Gdyni oraz 5 kilometrów biegu, którego trasa wiedzie najbardziej malowniczymi miejscami, między innymi ul. Świętojańską, czy Bulwarem Nadmorskim. Meta tych zawodów to spektakularna lokalizacja na gdyńskiej plaży.

Liczba dostępnych pakietów dla drużyn jest ograniczona i wynosi 150. Pierwsze 50 pakietów jest dostępnych w najniższej puli cenowej 350 złotych. Po jej wyczerpaniu, kolejne 50 drużyn będzie mogło zarejestrować się za 450 zł. Ci do końca niezdecydowani będą mogli skorzystać z ostatniej dostępnej puli w cenie 600 zł. Wśród świadczeń jakich mogą spodziewać się uczestnicy, na pewno pojawią się koszulka Finishera oraz wyjątkowy medal na mecie.

Pakiet startowy można powiększyć o usługi, które uprzyjemnią udział w tym wydarzeniu. Dodatkowe ubezpieczenie, Welcome Banquet, grawerowanie medalu, czy pakiet zdjęć i wideo spowodują, że start odbędzie się z większym spokojem, a za linią mety, oprócz wspomnień, będzie jeszcze do czego wracać.

Zapisy na sztafety Sprint Triathlon Gdynia są prowadzone za pośrednictwem portalu SlotMarket.pl, przyjmowane będą do 19 lipca 2020, a dostępne są TUTAJ.

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI