sprint

Martyna Lewandowska oraz Kamil Kulik wygrywają zawody Sprint Triathlon Gdynia!

Dodane przez lukasz - sob., 08/06/2022 - 17:34
Kamil Kulik oraz Martyna Lewandowska okazali się najlepsi podczas sobotniej rywalizacji na dystansie sprinterskim. W zawodach Sprint Triathlon Gdynia towarzyszących Enea IRONMAN Gdynia, wystartowało w sumie blisko 700 osób. W tym gronie byli, między innymi, olimpijczycy Paweł Korzeniowski oraz Paweł Januszewski. Charytatywna idea przyświecała zaś startowi popularnego aktora, Tomasza Karolaka.

Rozpocznij przygodę z triathlonem na Sprint Triathlon Gdynia

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 01/22/2020 - 14:40
Już ponad 1400 osób zgłosiło się do startu w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – najważniejszej imprezie triathlonowej w kraju. Jako że dystans 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu nie dla każdego może wydawać się osiągalny, triathlonowy weekend w Gdyni ma też w swojej ofercie coś dla początkujących miłośników tego sportu. Sprint Triathlon Gdynia to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na dobre złapać triathlonowego „bakcyla”.

Sztafety Sprint Triathlon Gdynia - ruszyła rejestracja

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 01/14/2020 - 17:21
W dalszym ciągu odkrywamy karty dotyczące możliwości udziało w wielkim triathlonowym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce na początku sierpnia w Gdyni. Po uruchomieniu zapisów na główny dystans Enea IRONMAN 70.3 Gdynia oraz indywidualnej rejestracji na rozgrywany dzień wcześniej sprint, przyszła również pora na rozpoczęcie zgłoszeń do sztafet na krótkim dystansie.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI