Ruszyły zapisy na Enea IRONMAN Gdynia 2022!

Dodane przez lukasz - wt., 11/02/2021 - 10:02
We wtorek, 2 listopada o godz. 14:00, rozpoczęły się zapisy na przyszłoroczną edycję Enea IRONMAN Gdynia. Triathloniści ponownie mają do wyboru pełen dystans IRONMAN, popularną „połówkę” oraz tradycyjny dystans sprinterski. Zawody zaplanowano w weekend 5-7 sierpnia 2022 roku.

Sukces tegorocznej edycji zawodów, podczas której po raz pierwszy z ust spikerów na mecie można było usłyszeć legendarny okrzyk „You are an IRONMAN!” pokazał, że mimo utrudnionych z powodu pandemii przygotowań, zarówno organizatorzy, jak i liczne grono triathlonistów było gotowe na to gigantyczne wyzwanie, jakim jest pełny dystans IRONMAN. Po raz kolejny potwierdziło się też, jak duży potencjał międzynarodowy ma gdyńska impreza. Pomimo licznych restrykcji w podróżach międzynarodowych, 37% uczestników pochodziło bowiem z zagranicy.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Dotrzymaliśmy danego słowa. Od pierwszej edycji zawodów spod szyldu IRONMAN, organizowanych w Gdyni w 2015 roku, zapowiadaliśmy, że naszym celem jest sprowadzenie do Polski najbardziej prestiżowego dystansu i to w końcu stało się faktem. Mimo, że impreza zgromadziła na listach startowych prawie 3,5 tysiąca osób, które bezpiecznie rywalizowały na różnych dystansach, to trzeba pamiętać, że nadal mieliśmy nad sobą pewne ograniczenia związane z pandemią. Głęboko wierzymy, że w 2022 roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, zapewniając uczestnikom i kibicom maksimum satysfakcji z udziału w Enea IRONMAN Gdynia.

 

 

Organizacja zawodów triathlonowych, spełniających najwyższe standardy serii IRONMAN, wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi. Pomimo galopujących cen, organizatorom zawodów w Polsce udało się ponownie zaoferować najniższe opłaty startowe za udział w zawodach IRONMAN i IRONMAN 70.3 w całej Europie. Opłaca się wykupić start tuż po otwarciu zapisów, ponieważ ceny pakietów będą zmieniać się wraz z rosnącą liczbą zarejestrowanych zawodników. Rejestracja prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

Ceny pakietów startowych na zawody IRONMAN Poland 2022

 

Co zawiera się w cenie pakietu startowego?

Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland
- Przede wszystkim, ogrom emocji i wspomnień związanych ze startem i ukończeniem zawodów IRONMAN. Uczestnicy naszych zawodów mogą też liczyć na najwyższy poziom zabezpieczenia medycznego oraz rywalizację na całkowicie wyłączonych z ruchu trasach zawodów, prowadzących do jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej mety na Plaży Miejskiej w Gdyni. Pakiet startowy zawiera ponadto m.in. oficjalny plecak Enea IRONMAN Gdynia, czepek pływacki z logo imprezy, pamiątkową koszulkę finishera oraz okolicznościowy medal dla każdego, kto ukończy zawody.

 

 

Enea IRONMAN Gdynia i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to także imprezy, na których można uzyskać kwalifikacje na mistrzostwa świata. 7 sierpnia 2022 roku zawodnicy powalczą o przepustki na imprezy mistrzowskie w Kailua-Kona na Hawajach (dystans IRONMAN, edycja 2022) oraz w Finlandii (dystans IRONMAN 70.3, edycja 2023).

The IRONMAN Group, właściciel marek IRONMAN, IRONMAN 70.3 oraz 5150 Triathlon Series, to największy operator masowych imprez sportowych na świecie, obsługujący rocznie ponad 1 mln uczestników imprez ze swojego globalnego portfolio. W 2022 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

  • Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 12 czerwca 2022;
  • Citi Handlowy 5150 Warsaw – 12 czerwca 2022;
  • Enea IRONMAN Gdynia – 7 sierpnia 2022;
  • Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 7 sierpnia 2022.

Rejestracja do zawodów w Warszawie zostanie uruchomiona 7 grudnia br. w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI