SPORT EVOLUTION GROUP WKRACZA DO CZECH ZORGANIZUJE IRONMAN 70.3 HRADEC KRALOVE

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 09/26/2023 - 16:21
Sport Evolution Group, wiodąca agencja marketingu sportowego w Polsce podjęła decyzję o ekspansji zagranicznej. Poprzez spółkę zależną rozpoczyna działalność w Czechach. Na początek zorganizuje zawody IRONMAN 70.3 Hradec Kralove.

Sport Evolution jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN na Polskę, a od 2024 roku także w Czechach. Przez najbliższe 3 lata będzie organizatorem zawodów IRONMAN 70.3 Hradec Kralove. 

- Przygotowywaliśmy się do tego od półtora roku i jestem bardzo podekscytowany nowymi wyzwaniami i możliwościami rozwoju naszej firmy w Czechach. Jesteśmy pierwszym w Europie, jeśli nie na świecie franczyzobiorcą IRONMAN operującym w dwóch krajach. Aktualnie nasze portfolio eventowe obejmuje trzy imprezy IRONMAN w Polsce, w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, a od 2024 roku dołącza do nich Hradec Kralove – mówi Michał Drelich, prezes Sport Evolution Group.
 

Dyrektorem zarządzającym Sport Evolution Czech s.r.o został Roman Sinkovsky, który ma ogromne doświadczenie w organizacji imprez. Jest on m.in. pomysłodawcą i wykonawcą Gladiator Race, największej serii wyścigów przeszkodowych w Czechach.

- Wiele miesięcy wspólnej pracy pokazało, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy. Roman obserwował nasze eventy w Polsce i nie wątpię, że pod jego wodzą będziemy mogli cieszyć się ze spektakularnego eventu w Czechach. 

Hradec Kralove to jedno z największych miast w Czechach, położone zaledwie godzinę drogi od Pragi i kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Polską.

- To przede wszystkim piękne miasto z licznymi zabytkami. Nie lada atrakcją będzie pływanie w Łabie w centrum Hradec Kralove, gdzie na całej długości trasy spodziewamy się kibiców! Do tego piękna trasa rowerowa i biegowa – mówi Michał Drelich, prezes Sport Evolution Group.

Premierowe zawody IRONMAN 70.3 Hradec Kralove zaplanowane są na 18 sierpnia 2024 roku. Zapisy mają ruszyć na przełomie października i listopada br.

Więcej informacji nt. IRONMAN 70.3 Hradec Kralove można znaleźć na: www.ironmanczech.com 
 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI