Rozdajemy vouchery do IRONMAN Poland Store!

Dodane przez lukasz - pt., 11/04/2022 - 15:45
Każdy, kto do końca listopada zarejestruje się do zawodów IRONMAN w Warszawie, Gdyni lub Poznaniu otrzyma voucher o wartości 100 zł na zakupy w IRONMAN Poland Store! Nie ma znaczenia, na jaki dystans się zarejestrujesz.

8 listopada został uruchomiony ironmanpoland.store, sklep internetowy, w którym dostępne są odzież i akcesoria ze specjalnych kolekcji przygotowanych na Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Poznań. W asortymencie sklepu dostępne są m.in. stroje kolarskie, trykoty triathlonowe, t-shirty, bluzy, a także akcesoria takie jak m.in. stylowe klapki Kubota, kubki termiczne, bidony czy paski na numery i wiele innych.

Aby zrealizować voucher 100 zł na zakupy w IRONMAN Poland Store trzeba dokonać transakcji na łączną kwotę co najmniej 400 złotych. Rabat zostanie automatycznie naliczony po przekroczeniu kwoty minimalnej. Voucher można zrealizować do końca 2022 roku.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Vochery otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy zapiszą się na nasze imprezy, na dowolnym dystansie do 30 listopada. Oczywiście akcją promocyjną są objęci także zawodnicy, którzy zapisali się na nasze zawody w 2023 roku już wcześniej. Każdy z nich powinien otrzymać na swoją skrzynkę mailową voucher wraz z instrukcją, jak go zrealizować.

 

 

W ironmanpoland.store można także zamówić vouchery podarunkowe o wartości 50/100/150/200/250 PLN.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Myślę, że to fajna opcja w kontekście nadchodzących Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością w naszym sklepie można znaleźć idealny prezent dla triathlonisty lub triathlonistki, a voucher umożliwi samodzielny wybór tego, co najbardziej potrzebne.

 

 

Oprócz odzieży i akcesoriów w sklepie IRONMAN Poland dostępne będą także kaski i trenażery rowerowe w atrakcyjnych cenach.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI