IRONMAN Poland Luksusową Marką Roku!

Dodane przez n_admin - wt., 11/22/2022 - 12:35
Zawody IRONMAN Poland otrzymały prestiżowy tytul „Luksusowej Marki Roku” podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 listopada w Warszawie.

Luksusowa Marka Roku to wyjątkowa nagroda, która przyznawana jest każdego roku. Jej laureaci to luksusowe firmy, usługi, jak również produkty nie tylko z kraju, ale i z całego świata.

Uroczysta gala ”Luksusowa Marka Roku 2022”, która odbyła się w poniedziałek, 21 listopada 2022 r. zgromadziła wiele osobistości związanych z sektorem Premium w Polsce. Wśród dotychczasowych laureatów tej nagrody można wyróżnić byłych i obecnych partnerów IRONMAN Poland, między innymi marki Cisowianka oraz Wiśniowski.

mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
To potwierdzenie jakości naszej pracy. Udział w zawodach IRONMAN jest dość kosztowny, w związku z tym oczekiwania wobec nas są ogromne i to w pełni zrozumiałe. Naszym zadaniem jako organizatorów jest zapewnienie sportowcom z całego świata maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa. Nie organizujemy tylko zawodów, ale razem z partnerami budujemy też sieć usług i wydarzeń dodatkowych. Dlatego IRONMAN to wydarzenie wielowymiarowe - sportowe, społeczne, biznesowe - które angażuje co roku kilkadziesiąt tysięcy osób. Wszystko to musi być spójne zarówno wizualnie, jak i koncepcyjnie

 

Obecnie trwa rejestracja zawodników na przyszłoroczne zawody IRONMAN w Polsce, które odbędą się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Pakiety startowe można nabywać w portalu SlotMarket.pl. 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI