Indoor Triathlon Gdynia już w tę niedzielę!

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 02/01/2023 - 12:50
Już w tę niedzielę (5 lutego) na obiektach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni odbędą się pierwsze tegoroczne zawody w ramach cyklu Indoor Triathlon Series. Ponad 160 zawodników stanie do rywalizacji w triathlonie pod dachem. Możliwe jest jeszcze zgłoszenie sztafet.

Dostępna pula pakietów na Indoor Triathlon Gdynia wyprzedała się już kilka tygodni temu. Impreza cieszy się dużą popularnością. Dla miłośników triathlonu to jedna z niewielu okazji, by wziąć udział w rywalizacji w swojej ukochanej dyscyplinie w środku zimy.

Etap pływacki o długości 600 m zawodnicy pokonają w basenie. Następnie prosto z wody przebiegną na halę sportową, gdzie na rowerkach spinningowych przejadą kolejne 15 km, a na sam koniec przebiegną 3 km na bieżni mechanicznej.

Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution
Dla zdecydowanej większości naszych uczestników to wyśmienita zabawa, a jednocześnie miły przerywnik od treningu. Z pewnością popularność triathlonu pod dachem wynika z oryginalnej formuły.

 

Zawodnicy startują w seriach po 16 osób, co 45 minut. Rejestracja indywidualna jest już zamknięta, ale można jeszcze zgłosić 3-osobową sztafetę. Będzie to również możliwe na miejscu, w biurze zawodów.

Michał Drelich
To nowość w programie Indoor Triathlon Series. W sztafecie jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.

    

sztafeta

W ramach Indoor Triathlon Series 2023 oprócz zawodów w Gdyni odbędą się także zawody w Piasecznie na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (26 lutego) oraz w Warszawie na obiektach Centrum Rekreacyjno – Sportowego Bielany (12 marca).

Każdy uczestnik zawodów, w ramach pakietu startowego, otrzymuje pamiątkowy czepek z logo imprezy, a także medal na mecie.

Partnerami Indoor Triathlon Series 2023 są: Calypso Fitness, Technogym, AQUA SPEED oraz Cisowianka.

Więcej informacji o Indoor Triathlon Series: www.indoortriathlon.com.pl​

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI