Enea IRONMAN Gdynia w TOP 3 na świecie!

Dodane przez karol@sportevo… - pon., 03/20/2023 - 14:55
Ludzie przemówili! Zawody Enea IRONMAN Gdynia zajęły 3. miejsce na świecie w plebiscycie IRONMAN Athletes’ Choice Awards 2022
run

Jeśli cały czas jeszcze zastanawiasz się nad tym, która impreza powinna być punktem obowiązkowym na liście każdego triathlonisty, to warto posłuchać głosu tysięcy uczestników zawodów IRONMAN z całego świata. Na podstawie wystandaryzowanej ankiety, stworzony został ranking imprez IRONMAN w sezonie 2022. Zawody Enea IRONMAN Gdynia zajęły w nim 3. miejsce na świecie pod względem ogólnej oceny imprezy. 

Gdynia znalazła się też na podium w kilku innych kategoriach. Doceniono przede wszystkim etap pływacki - tutaj gdyńskie zawody zajęły 1. miejsce na świecie wśród imprez IRONMAN 70.3 oraz 3. pozycję wśród wyścigów na pełnym dystansie IRONMAN. Co więcej, trasa biegowa Enea IRONMAN Gdynia została oceniona jako druga najlepsza na świecie.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Dla nas to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie jakości naszej pracy. Enea IRONMAN Gdynia to sportowa wizytówka miasta, która promuje Gdynię na całym świecie. Co roku przyjeżdżają do nas triathloniści z kilkudziesięciu różnych krajów, a impreza zbiera świetne oceny. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że pod względem organizacyjnym należymy do ścisłej światowej czołówki. Duża w tym zasługa nie tylko całego zespołu, ale i wolontariuszy oraz mieszkańców miasta, którzy tworzą niezwykłą atmosferę tego wydarzenia.

 

Wszystkie wyniki i więcej informacji o zwycięzcach IRONMAN Athletes' Choice Awards 2022 można znaleźć TUTAJ.

swim

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI