ALE Active Life Energy kolejny rok z IRONMAN Poland

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 05/31/2023 - 11:48
Współpraca pomiędzy ALE Active Life Energy, producentem odżywek i suplementów diety dla sportowców, a organizatorami IRONMAN Poland jest kontynuowana w 2023 roku. Odżywki polskiej firmy pojawią się na trasie i mecie zawodów IRONMAN w Warszawie, Gdyni i Poznaniu.
Michał Drelich, IRONMAN Poland
Żywienie to czwarta dyscyplina triathlonu. Wielogodzinny wysiłek musi być wspierany przez wysokiej klasy odżywki. Active Life Energy to marka, z którą współpracujemy od momentu jej powstania i jeden z liderów rynkowych w swoim segmencie. Dlatego tak chętnie sięgają po jej produkty zarówno amatorzy, jak i zawodowi sportowcy. Wierzymy, że z takim partnerem na pokładzie wesprzemy skutecznie uczestników IRONMAN Poland w osiąganiu ich indywidualnych celów i życiówek.

 

W ramach współpracy przygotowane zostały specjalne zestawy ALE Nutrition Start Pack dla osób startujących na dystansach: olimpijskim, IRONMAN 70.3 oraz IRONMAN. Będzie to nie tylko unikalna kompilacja produktów Active Life Energy, ale także instrukcja przygotowana przez dietetyka sportowego, na jakim etapie rywalizacji z jakiego produktu skorzystać, by w odpowiednim momencie uwolnić dodatkową energię. 

Oczywiście niezależnie od w/w zestawów żele, batony energetyczne i napoje izotoniczne ALE będą dostępne na punktach odświeżania, a także w Strefie Finishera za metą.

Dominik Heftowicz, ALE Active Life Energy
Współpraca i obecność marki ALE na imprezach IRONMAN Polska to naturalny efekt wieloletniej współpracy z najlepszymi zawodnikami tej dyscypliny sportu oraz największymi wydarzeniami sportowymi w Polsce. Już od blisko 8 lat wspieramy czołówkę polskich zawodników triathlonowych, a wśród setek naszych Ambasadorów stanowią oni najliczniejszą grupę. Zestawy ALE Nutrition Start Pack skonsultowane zostały przez zawodników z wielokrotnymi tytułami Mistrza Polski w triathlonie.

 

 

ALE Active Life Energy to marka wspierająca aktywnych, uświadamiając im korzyści płynące z regularnej aktywności oraz motywująca tych, którzy aktywni będą już za chwilę. Jesteśmy częścią Grupy Pelion – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, jednej z największych zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku. W jej skład wchodzą między innymi DOZ S.A., DOZ Maraton, Drogeria Natura i wiele innych. Więcej informacji nt. Active Life Energy: www.alenergy.eu

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI