Wyniki konkursu muzycznego Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!

Dodane przez dp_admin - pt., 11/30/2018 - 10:20
Znamy już zwycięzców konkursu muzycznego organizowaego w ramach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Dwa zespoły nagrodzone zostają łącznie kwotą 15 000 złotych.

 

Na tegorocznej trasie biegowej, w trakcie Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, do biegu zagrzewały zawodników rozstawione wzdłuż trasy zespoły muzyczne. Wiadomo, że muzyka dodaje energii i pozwala dotrzeć do mety, kiedy zabraknie sił.

Do wygrania były dwie nagrody. Pierwszą, w wysokości 10 000 złotych, przyznawało jury konkursowe zaproszone do tej roli przez organizatora zawodów. W jego skład weszli między innymi Tomasz Jachimek i Maciej Dowbor.

Głosami jurorów wygrał zespół grooveservice i ich konkursowy utwór "logałt".

Drugą nagrodę, w wysokości 5 000 zł, przyznawali uczestnicy zawodów. W ich odczuciu najlepiej wypadł zespół AD ASTRA z kawałkiem „W którą stronę?".

Wśród zawodników biorących udział w głosowaniu wybrano też najciekawszą odpowiedź na pytanie „Jak działa na Ciebie muzyka w trakcie biegu?". Jury najbardziej przekonała odpowiedź Marty Grzesik:

„Muzyka powoduje, że nawet jak odpadam z sił to znajduje w sobie niebywała moc, która pcha mnie do przodu. Zaczynam szybciej biec, uśmiechać się. Czuje wtedy, że mogę pokonać każda swoją słabość. Uwielbiam ten stan.”

Wszystkim dziękujemy za udział w głosowaniu, a zwycięzcom gratulujemy.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR