Warsztaty pływackie z mistrzem Pawłem Korzeniowskim

Dodane przez n_admin - czw., 01/31/2019 - 15:59

Przygotowanie do sezonu triathlonowego czas zacząć! Już 10 marca zapraszamy na kolejną edycję warsztatów pływackich z mistrzem Pawłem Korzeniowskim. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną. Zapisy ruszyły na stronie www.slotmarket.pl, liczba miejsc ograniczona.

Paweł Korzeniowski

Zajęcia, które odbędą się w niedzielę, 10 marca, w Pływalni Gdynia Witomino, zostaną podzielone na 3 bloki. Pierwsza będzie część teoretyczna. Prowadzący omówi podczas emisji filmu techniki pływackie kładąc nacisk na prawidłową pracę poszczególnych elementów ciała w wodzie. Drugi blok to zajęcia praktyczne „na sucho” – rozgrzewka z elementami rozciągania i innymi ćwiczeniami, które warto wykonać przed wejściem do wody. Ostatnia część to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy warsztatów przećwiczą elementy omawiane podczas wykładu.  Uwaga Pawła Korzeniowskiego i pozostałych trenerów 5Styl będzie skupiona głównie na tych ruchach, które wpływają na jakość i efektywność pływania.

REJESTRACJA NA WARSZTATY TRWA NA SLOTMARKET.PL

Paweł Korzeniowski
- Na warsztaty zapraszamy zarówno tych, którzy przygotowują się do debiutu w triathlonie, jak i pływaków chcących doskonalić swoją technikę kraula.  – mówi Paweł Korzeniowski, który po zakończeniu kariery pływackiej został... triathlonistą. – Wysoki łokieć, mocny core i prawidłowe ułożenie ciała w wodzie – to tylko wybrane elementy, nad którymi będziemy pracować - dodaje.

 

Liczba miejsc na warsztatach ograniczona, ale jeśli ktoś z przyszłych i obecnych triathlonistów marzy o indywidualnych zajęciach z mistrzem Korzeniowskim, to ma szansę poprzez wsparcie akcji #TRI2help. Najbardziej hojnych darczyńców, którzy zasilą jego zbiórkę na rzecz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, Paweł Korzeniowski obiecał zaprosić na indywidualne warsztaty pływackie w wybranym miejscu i czasie. Oprócz Pawła Korzeniowskiego w akcję #TRI2help zaangażowało się prawie 30 polskich gwiazd kultury, mediów i sportu – część z nich to triathlonowi debiutanci.

WIĘCEJ O AKCJI #TRI2help PRZECZYTASZ TUTAJ.

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku w Gdyni. W zawodach wystartuje niemal 4000 sportowców z kilkudziesięciu krajów świata. 

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI