Nils Frommhold wraca do Gdyni po zycięstwo

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 05/08/2019 - 16:13

Nils Frommhold, zawodnik zaliczany do ścisłej światowej czołówki triathlonistów, zapowiedział, że 11 sierpnia ponownie wystartuje w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Niemiecki triathlonista triumfował w Gdyni w 2015 roku, a w ostatniej edycji zajął drugie miejsce. W tym roku ma ponownie powalczyć o najwyższy stopień podium.

Nils Frommhold to piąty zawodnik mistrzostw świata IRONMAN 70.3 z 2014 roku i zwycięzca legendarnych zawodów w Roth. Na swoim koncie ma także 6. miejsce na mistrzostwach świata IRONMAN Kona na Hawajach.

- Bardzo się cieszymy, że Nils po raz kolejny wybrał nasz wyścig. Nils to nie tylko utalentowany sportowiec, ale też niezwykle sympatyczny i pozytywny człowiek. Przez te kilka lat wypracował sobie w Polsce bardzo dobrą markę i zyskał wielu fanów.  Jego obecność z pewnością podniesie temperaturę rywalizacji, może też liczyć na mocne wsparcie ze strony kibiców. Nie od dziś wiadomo, że kibice w Gdyni potrafią stworzyć niesamowitą atmosferę wzdłuż trasy i na mecie zawodów mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce.

Radości ze startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia nie kryje też Nils Frommhold.

- IRONMAN 70.3 Gdynia to jedne z moich ulubionych zawodów. W Polsce czuję się doskonale, a Gdynia kocha triathlon. Meta na plaży w obecności kilku tysięcy osób na trybunach to zawsze niesamowite emocje. Mogę zapewnić, że na trasie dam z siebie wszystkomówi Nils Frommhold.

Czy tak będzie, przekonamy się 11 sierpnia.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI