MIKOŁAJ LUFT: IRONMAN W POLSCE TO ŚWIATOWA CZOŁÓWKA

Dodane przez karol@sportevo… - pon., 01/25/2021 - 11:26
Mikołaj Luft to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski na różnych dystansach triathlonu. Swoją przygodę z tą dyscypliną sportu rozpoczął w wieku zaledwie 13 lat. Z sukcesami startował w zawodach z serii IRONMAN w różnych zakątkach świata, w tym oczywiście również w Polsce.
Mikołaj Luft
Polskie imprezy spod szyldu IRONMAN na pewno wyróżnia bardzo dobra organizacja i sposób, w jaki dba się o zawodników z elity oraz amatorów. Porównując je do zagranicznych zawodów, to plasują w pierwszej trójce, a startowałem w ponad 20 imprezach IRONMAN na całym świecie, na 5 kontynentach.

 

 

 

Mikołaj Luft podkreśla również, że ogromnym atutem zawodów IRONMAN organizowanych w Polsce jest niezapomniana atmosfera.

To jest wielkie przeżycie, bo atmosfera zawsze jest wyjątkowa. W Warszawie startowałem raz i mam bardzo dobre wspomnienia. W zawodach w Gdyni uczestniczyłem częściej i mogę powiedzieć, że to miasto żyje tym zawodami. To, co się dzieje na ulicach jest fantastyczne, gdy na przykład można biec ulicą Świętojańską i „przybijać piątki” kibicom, którzy stoją wzdłuż całej trasy

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI