Usługi: Wycieczka po Gdańsku i Sopocie

Przyjechałeś do Gdyni na zawody Ironmana, a nie znasz Trójmiasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem po najciekawszych miejscach Trójmiasta.

Zaczynamy 6 sierpnia 2022 o godz. 10:00 wyjazdem do Gdańska. Zwiedzanie rozpoczniemy od Bramy Wyżnej, przez Zespół Przedbramia i Złotą Bramę wejdziemy na Drogę Królewską m.in. z Muzeum Bursztynu, ratuszem Głównym, Fontanną Neptuna i Dworem Artusa. Następnie wzdłuż rzeki Motławy, promenadą, udamy się, by zobaczyć Żuraw Gdański - niegdyś największy dźwig portowy Europy. Stamtąd ul. Mariacką przejdziemy do Bazyliki Mariackiej i zakończymy pod Wielką Zbrojownią.

Następnie autokarem udamy się na Westerplatte, gdzie zaczęła się II Wojna Światowa.

Kolejnym punktem programu będzie Sopot, gdzie przejdziemy wzdłuż ulicy Bohaterów Monte Casino, popularnie zwanej Mońciakiem - tu naszą uwagę przykuje Krzywy Domek, który zdobył niejedną nagrodę architektoniczną. Zobaczymy także Zakład Balneologiczny, Park Południowy oraz Łazienki Południowe i inne obiekty związane z uzdrowiskowym charakterem Sopotu. Koniec wycieczki zaplanowany jest na ok. godz. 17:00, kiedy to dotrzemy z powrotem do Gdyni.

Uwaga! Uczestnikom wycieczki, którzy startują w zawodach następnego dnia (7 sierpnia) oferujemy możliwość odebrania pakietów startowych podczas wycieczki! Nie będziesz już musiał iść do Biura Zawodów, by odebrać swój pakiet startowy. Na 5-8 dni przed początkiem wycieczki skontaktujemy się z Tobą mailowo z zapytaniem, czy chcesz odebrać swój pakiet podczas wycieczki (pakiety będziemy wydawać na samym końcu wycieczki).

W cenie wycieczki:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
- kawa oraz croissant dla każdego,
- opieka doświadczonego przewodnika,
- komfortowy bus,
- możliwość otrzymania swojego pakietu startowego podczas wycieczki


Minimalna liczba uczestników wycieczki to 8 osób. W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby osób, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki (odwołanie nastąpi najpóźniej na 7 dni przed jej początkiem - w takim przypadku wpłacone pieniądze zostaną automatycznie zwrócone).

 

 

"center">

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI