Usługi: Warsztaty pływackie z Mistrzem

Mówi się, że pływaniem nie można wygrać triathlonu, ale na pewno słabym pływaniem można dużo przegrać. Wszystkich triathlonistów (ale nie tylko) zapraszamy na drugą edycję warsztatów pływackich z Pawłem Korzeniowskim, Mistrzem Świata i Europy.

Wysoki łokieć, mocny core i prawidłowe ułożenie ciała w wodzie - to tylko wybrane elementy, nad którymi pracować będą uczestnicy warsztatów pod okiem polskiego pływaka.
 

Warsztaty kierowane są do triathlonistów i pływaków, którzy chcą doskonalić swoją technikę kraula, tak by pływać szybciej, lepiej i efektywniej.
W trakcie trwania zajęć dowiecie się między innymi jak prawidłowo ułożyć ciało w wodzie oraz jak powinna przebiegać praca nóg pod wodą. Warsztat połączy wiedzę teoretyczną z ćwiczeniami praktycznymi.
Zajęcia będą podzielone na 3 bloki. Pierwszy z nich to część teoretyczna. Na filmie pokazane zostaną techniki pływackie, które Paweł Korzeniowski na bieżąco będzie omawiał kładąc nacisk na prawidłową pracę poszczególnych elementów ciała w wodzie.
Drugi blok to praktyka na lądzie. Przećwiczone zostaną elementy rozciągania, rozgrzewka i ćwiczenia, które warto wykonać przed wejściem do wody.
Trzecia część to trening praktyczny w wodzie. Uczestnicy pod okiem Pawła Korzeniowskiego i pozostałych trenerów 5Styl będą mieli okazję przećwiczyć elementy omawiane na części teoretycznej. Uwaga skupiona będzie na wysokim łokci, pracy dłoni, ułożeniu głowy i innych czynników wpływających na poprawę efektywności pływania.

 

Paweł Korzeniowski

 

O wysoki poziom merytoryczny i sportowy zadbają:
Paweł Korzeniowski - Mistrz Świata i Europy w pływaniu, olimpijczyk, trener pływania
Robert Białecki - Trener Kadry Narodowej w pływaniu, wieloletni trener Pawła Korzeniowskiego
Filip Rowiński - trener pływania i kulturystyki, były pływak, medalista Mistrzostw Polski Seniorów w pływaniu
Marta Korzeniowska - Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu, instruktorka pływania

Paweł Korzeniowski 2

ZGŁOSZENIA NA SLOTMARKET.PL

Cena: 349,00 PLN
KIEDY? 10 marca, godz. 10:30-14:30
GDZIE?  PŁYWALNIA GDYNIA WITOMINO, ul. Stawna 4/6, Gdynia

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR