Usługi: Obóz Treningowy

Oficjalny obóz treningowy Ironman Gdynia 2019. Dołącz do nas i spędźmy razem 8 dni na wyspach kanaryjskich. Termin i miejsce: Fuerteventura 25.02. – 04.03.2019

Piękne trasy kolarskie, malowniczo położone ścieżki biegowe oraz basen sportowy to tylko niektóre powody, aby wziąć udział w organizowanym na Fuerteventurze obozie sportowym. Początek roku to dobry moment na rozpoczęcie przygotowań do nadchodzącego sezonu.  

Razem z biurem podróży ITAKA przygotowaliśmy ofertę 8 dniowego obozu treningowego w HOTEL OASIS PAPAGAYO SPORT & FAMILY na Fuerteventurze.

Hotel

Podczas obozu uczestnicy będą mieli okazję do doskonalenia umiejętności pływackich, przygotowania bazy wytrzymałościowej tak ważnej w kolarstwie oraz techniki biegu pod okiem Jakuba Foltyn, wielekrotnego Mistrza Polski w kolarstwie, Iñakiego de la Parra, cieszącego się tytułem Mistrza Świata w zawodach Ultraman a także Rafała Wójcika, wielokrotnego Mistrza Polski w biegu na 3000m z przeszkodami oraz biegu maratońskim. 

Od Was zależy, w których treningach przewidzianych w programie obozu weźmiecie udział. Możecie skoncentrować się wyłącznie na jednej dyscyplinie, jak i rozwijać swoje umiejętności podczas wszystkich zaplanowanych zajęć.


Trenerzy

Jakub                     

 

Grupa kolarska
Jakub Foltyn

 

 

Absolwent AWF Katowice na kierunku Wychowania Fizycznego ze specjalizacją;trening sportowy.Trener personalny, instruktor sportów siłowych. Z kolarstwem związany od dziecka. Pięciokrotny medalista Mistrzostw Polski, 3 w kategorii U23. W ostatnich latach ścigał się w kontynentalnych ekipach takich jak Wibatech, BDC Marcpol oraz Domin Sport. Ostatni sezon jako zawodnik spędził w hiszpańskiej ekipie Telcom Gimex. Doświadczenie zdobyte w zawodowym peletonie nieprzerwanie uzupełnia o wiedzę naukową. Według Jakuba za sukces zawodnika odpowiada znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy naukowym podejściem do treningu, a odczuciami zawodnika i intuicją trenera.

 

 Inaki  

 

Grupa triathlonowa
Iñaki de la Parra

 

 

Mistrz Świata w Ultraman. Zwycięzca Ultraman Florida oraz Ultraman UK. Nadal trenuje zawodowo reprezentując Polskę w zawodach IRONMAN oraz Ultraman na całym świecie. Współzałożyciel Way2Champ Enduarance Coaching. Współpracuje także z firmami takimi jak Amazon, Coca-Cola czy też BASF Corporation, wspierając ich zespoły w tworzeniu lepszych i silniejszych organizacji. Posiada tytuł MBA z Tulane University jak również wiele certyfikatów z dziedzin pływania, biegania, triathlonu, sportów motorowych oraz strzelectwa. 

 

 Wojcik  

 

Grupa biegowa
Rafał Wójcik

 

Dwunasty zawodnik Mistrzostw Europy w Göteborgu w biegu maratońskim (2.14:58), półfinalista olimpijski z Sydney (2000) w biegu na 3000 m z przeszkodami. Szesnasty zawodnik Mistrzostw Świata w Helsinkach w biegu maratońskim (2.16:24), ósmy zawodnik ME w Budapeszcie (1998) i Monachium (2002) na 3000 m z przeszkodami. Szesnasty zawodnik MŚ w Atenach (1997) na 3000 m z przeszkodami. 7-krotny mistrz Polski na 3000 m z przeszkodami w latach 1994, 1995, 1997, 1998, 2000, 2002 i 2003. Dwukrotny mistrz Polski w biegu maratońskim: (2005 i 2006) oraz wielokrotny mistrz Polski i uczestnik ME i MŚ w biegach przełajowych.

 

DLA KOGO
Na wyjazd zapraszamy nie tylko kolarzy, ale również triathlonistów oraz biegaczy – wyspecjalizowana w każdej z dyscyplin kadra trenerska dostosuje poziom trudności i intensywności treningów do potrzeb, a także poziomu zaawansowania uczestników.HOTEL OASIS PAPAGAYO SPORT & FAMILY

POŁOŻENIE

HOTEL OASIS PAPAGAYO SPORT & FAMILY położony jest w spokojnej części turystycznej miejscowości CORRALEJO ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 1 km od centrum, ok. 200 m od parku wodnego Acua Fun Park (czynny sezonowo); ok. 38 km od lotniska w Puerto del Rosario.

PLAŻA
Hotel znajduje sie 2 km od pięknej plaży na północy wyspy.

HOTEL

Komfortowy, o ciekawej architekturze przypominającej hiszpańską wioskę, z domkami w kolorze terakoty, z mnóstwem zieleni i typową kanaryjską roślinnością, zajmuje aż 100 tys. m². Jedną z atrakcji jest pobliski park naturalny, gdzie można podziwiać przepiękne wydmy, grające w wielu filmach i tworzące urzekające, nieziemskie krajobrazy. Hotel ma dobrze rozwinięte zaplecze sportowe i stanowi doskonały wybór dla miłośników sportu.


KOSZTY

3 999 zł


* Liczba miejsc ograniczona. Gwarancja uczestnictwa za potwierdzeniem od organizatora po dokonaniu rezerwacji oraz jej opłaceniu.


ZGŁOSZENIA

Aby skorzystać ze spejalnej oferty FIRST MINUTE należy kliknąć w przycisk ZAREZERWUJ.

Zarezerwuj

Kontakt 

Bernadeta Helińska
kom: 509 259 309
e-mail: bernadeta@sportevolution.pl

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY

ORGANIZATOR