TRICLUB

Zbierz swoją drużynę i wspólnie wystartujcie w Enea IRONMAN Gdynia, Enea IRONMAN 70.3 Gdynia lub w Sprint Triathlon Gdynia. Czeka na Was TriClub Village oraz masa dodatkowych korzyści!

CZYM JEST TRICLUB VILLAGE?

 

To specjalnie wydzielona przestrzeń na terenie miasteczka zawodów IRONMAN, w której zgłoszone kluby mają dla siebie miejsce. Zgłaszając swój klub do TRICLUB Village zyskujecie możliwość rozstawienia własnego namiotu, ze wsparciem dla członków swojej drużyny oraz świetną miejscówkę na wspólne przygotowanie przed startem czy relaks zaraz po nim!

Jeżeli na dowolnym dystansie w Gdyni lub Warszawie, startuje co najmniej 10 osób z Waszego klubu, zgłoście się do nas już dziś na adres eliza@sportevolution.pl!

Regulamin TRICLUB Village znajdziecie powyżej. Pamiętajcie, że liczba miejsc w strefie klubowej jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń!

 

CO ZYSKUJE TWOJA DRUŻYNA DOŁĄCZAJĄC DO THE IRONMAN TRICLUB PROGRAM?

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Konkurujcie z innymi klubami w klasyfikacji drużynowej. Na zwycięskie drużyny czekają trofea oraz oczywiście nieprzemijająca chwała!

 

NISKIE NUMERY STARTOWE

Trzy najliczniejsze kluby otrzymują niskie numery startowe (gwarantujące miejsca obok siebie w strefie zmian), na których zostanie umieszczona nazwa klubu.

 

GRUPOWE ZDJĘCIE W STREFIE METY

Trzy najliczniejsze kluby otrzymają możliwość wykonania unikalnego zdjęcia grupowego w strefie mety, na dzień przed zawodami.

 

GLOBALNY RANKING IRONMAN TRICLUB

Coroczny, światowy ranking TriClub daje zarejestrowanym członkom programu możliwość pomiaru swoich osiągów i porównywania ich z innymi Klubami na całym świecie!

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Zarejestruj swój klub na oficjalnej stronie THE IRONMAN TRICLUB PROGRAM i daj znać członkom drużyny, by dołączyli do niego na tej platformie. Rejestracja klubu w programie jest jednorazowa i nie trzeba jej co roku odnawiać.

Zapoznaj się z INSTRUKCJĄ

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI