ZONE3 oficjalnym partnerem pływackim IRONMAN POLAND TOUR

Dodane przez n_admin - pt., 02/15/2019 - 17:18

ZONE3, wiodący europejski producent pianek triathlonowych, akcesoriów do pływania i odzieży kompresyjnej został Oficjalnym Partnerem Pływackim IRONMAN Poland Tour. Umowa została zawarta na okres 3 lat do 2021 roku.

ZONE3 jest obecnie triathlonową marką numer jeden w Wielkiej Brytanii i jedną z najszybciej rozwijających się marek sportowych na świecie. Swój sukces zawdzięcza profesjonalnym produktom, nagradzanym rokrocznie przez magazyny branżowe w kategoriach prędkości, komfortu użytkowania, innowacyjności i stosunku jakości do ceny.

zone3

 

 

 

Piotr Myślak
- ZONE3 ogromną uwagę przywiązuje do jakości i rozwoju swoich produktów. Portfolio produktów tej marki obejmuje rozwiązania dla triathlonistów każdego poziomu zaawansowania. W Polsce wielką wielbicielką produktów marki ZONE3 jest olimpijka Agnieszka Jerzyk, która pływa w piance Vanquish. Do pianek ZONE3 przekonali się nie tylko zawodowcy, tacy jak Maciej Chmura, Paulina Kotfica, Hania i Mateusz Kaźmierczak, ale także amatorzy, dzięki którym akcesoria z logo Z3 widzę coraz częściej – mówi Piotr Myślak z Triathlonista.com, który jest wyłącznym dystrybutorem marki ZONE3 na Polskę.

Umowa o współpracy pomiędzy organizatorem zawodów IRONMAN w Polsce a ZONE3 została zawarta na okres 3 lat do 2021 roku. Obejmuje ona zawody w IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. W przyszłości ma być rozszerzona także o zawody IRONMAN Poland.

Zone3

Michał Drelich
- Cieszymy się, że ZONE3 zdecydowała się związać z nami długoterminowych kontraktem – mówi Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland Tour. – Ta współpraca niesie ze sobą wiele nowych, ciekawych inicjatyw dla triathlonistów.  Już niebawem na stronach internetowych www.ironmangdynia.pl oraz www.5150warsaw.com ruszy wypożyczalnia pianek ZONE3. W marcu i kwietniu odbędą się z kolei ogólnopolskie testy pianek ZONE3 dla triathlonistów. Wspólnie planujemy także cykl treningów z pływania w wodach otwartych „ZONE3 Open Water”, które odbędą się przed naszymi zawodami w Warszawie i Gdyni – dodaje.

Marka ZONE3 została stworzona w 2007r. przez James’a Lock’a, brytyjskiego sportowca poziomu Elite, jako wsparcie jego zawodowej kariery. Dogłębna znajomość świata triathlonu oraz potrzeb zawodników pozwoliła mu na zaprojektowanie pierwszej serii pianek, która z jednej strony sfinansowała wydatki związane ze startami na międzynarodowych zawodach, a z drugiej zwiększyła jego osiągi jako pływaka. Pierwsza pełna gama produktów, obejmująca pianki triathlonowe, stroje startowe oraz akcesoria treningowe została wypuszczona na rynek w 2009r., po dwóch latach badań i testów z udziałem zawodowych sportowców z Uniwersytetu Loughborough, jednego z najważniejszych europejskich sportowych ośrodków badawczych.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI