Zmiany komunikacyjne podczas Enea IRONMAN Gdynia

Dodane przez lukasz - wt., 08/03/2021 - 12:42
W związku z rywalizacją triathlonistów, mieszkańcy Gdyni oraz turyści mogą spodziewać się okresowych zmian komunikacyjnych. Organizacja tak ogromnego wydarzenia, w którym bierze udział prawie 3 tysiące uczestników, zawsze wiąże się z czasowymi zamknięciami dróg.

W niedzielę 8 sierpnia o godz. 7:00 rano pierwsi zawodnicy z pełnego dystansu rozpoczną triathlonową rywalizację. Do pokonania będzie 3,8 km pływania, 180 km na rowerze oraz 42,2 km trasy biegowej. Zmagania uczestników Enea IRONMAN Gdynia potrwają do godz. 23:30, kiedy spodziewany jest ostatni zawodnik na mecie, na Plaży Miejskiej w Gdyni.

W związku z rywalizacją triathlonistów, mieszkańcy Gdyni oraz turyści mogą spodziewać się okresowych zmian komunikacyjnych. W przypadku Enea IRONMAN Gdynia, w największym stopniu dotyczyć będą one Alei Jana Pawła II, która zostanie częściowo lub całkowicie wyłączona z ruchu w dniach 2-10 sierpnia. Pozostałe wyłączenia dróg i zmiany w komunikacji miejskiej ograniczą się do soboty i niedzieli, a poszczególne odcinki będą sukcesywnie udrażniane po ich opuszczeniu przez ostatniego uczestnika rywalizacji.

Szczegółowe informacje dotyczące zmiany komunikacyjnych dostępne są: TUTAJ

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI