Warsztaty pływackie z Mistrzem. Zaprasza Paweł Korzeniowski!

Dodane przez dp_admin - pt., 11/30/2018 - 10:39
Mówi się, że pływaniem nie można wygrać triathlonu, ale na pewno słabym pływaniem można dużo przegrać. Wszystkich triathlonistów (ale nie tylko) zapraszamy 9 grudnia na warsztaty pływackie z Pawłem Korzeniowskim, Mistrzem Świata i Europy. Wysoki łokieć, mocny core i prawidłowe ułożenie ciała w wodzie - to tylko wybrane elementy, nad którymi pracować będą uczestnicy warsztatów pod okiem polskiego pływaka.
Paweł Korzeniowski

Warsztaty kierowane są do triathlonistów i pływaków, którzy chcą doskonalić swoją technikę kraula, tak by pływać szybciej, lepiej i efektywniej.
W trakcie trwania zajęć dowiecie się między innymi jak prawidłowo ułożyć ciało w wodzie oraz jak powinna przebiegać praca nóg pod wodą. Warsztat połączy wiedzę teoretyczną z ćwiczeniami praktycznymi. 

Paweł Korzeniowski 2

Zajęcia będą podzielone na 3 bloki.

Pierwszy z nich to część teoretyczna. Na filmie pokazane zostaną techniki pływackie, które Paweł Korzeniowski na bieżąco będzie omawiał kładąc nacisk na prawidłową pracę poszczególnych elementów ciała w wodzie.

Drugi blok to praktyka na lądzie. Przećwiczone zostaną elementy rozciągania, rozgrzewka i ćwiczenia, które warto wykonać przed wejściem do wody.

Trzecia część to trening praktyczny w wodzie. Uczestnicy pod okiem Pawła Korzeniowskiego i pozostałych trenerów 5Styl będą mieli okazję przećwiczyć elementy omawiane na części teoretycznej. Uwaga skupiona będzie na wysokim łokci, pracy dłoni, ułożeniu głowy i innych czynników wpływających na poprawę efektywności pływania.

O wysoki poziom merytoryczny i sportowy zadbają:

  • Paweł Korzeniowski - Mistrz Świata i Europy w pływaniu, olimpijczyk, trener pływania
  • Robert Białecki - Trener Kadry Narodowej w pływaniu, wieloletni trener Pawła Korzeniowskiego
  • Filip Rowiński - trener pływania i kulturystyki, były pływak, medalista Mistrzostw Polski Seniorów w pływaniu
  • Marta Korzeniowska - Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu, instruktorka pływania

Cena: 349,00 PLN
Data: 9 grudnia, godz. 10:30-14:30
Lokalizacja: Obiekty sportowe WUM, ul. Księcia Trojdena 2C, Warszawa

Liczba miejsc ograniczona.

REJESTRACJA NA WARSZTATY DOSTĘPNA JEST POPRZEZ PORTAL SLOTMARKET.PL

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY