VGL Solid Group partnerem logistycznym Enea IRONMAN Gdynia!

Dodane przez lukasz - pon., 06/20/2022 - 11:50
VGL Solid Group przedłużył współpracę z IRONMAN Poland. Będzie to już 6. rok, gdy ten wiodący operator logistyczny koordynuje łańcuch dostaw podczas Enea IRONMAN Gdynia i odpowiada za zaplecze dystrybucyjne tych prestiżowych zawodów.

VGL Solid Group od lat wspiera rywalizację najlepszych na świecie triathlonistów startujących w gdyńskich zawodach spod szyldu IRONMAN. Współpraca pomiędzy jednym z liderów rynku logistycznego w kraju, a agencją Sport Evolution, wyłącznym organizatorem zawodów IRONMAN w Polsce, została właśnie przedłużona na kolejny rok.

Katarzyna Jankowska, HR Director i Członek Zarządu VGL Solid Group
To, że możemy być częścią drużyny Enea IRONMAN Gdynia jest przede wszystkim efektem naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Od lat staramy się także udowadniać, że istota społecznej odpowiedzialności biznesu jest szczególnie bliska misji oraz wartościom naszej organizacji. Chcemy aktywnie wpierać działania na rzecz otaczającego nas środowiska, czy społeczności. Dlatego, pomimo tego, że działamy i myślimy w skali globalnej, nie zapominamy o naszym lokalnym otoczeniu.

 

 

VGL Solid Group jako operator logistyczny od sześciu lat koordynuje łańcuch dostaw podczas Enea IRONMAN Gdynia i odpowiada za zaplecze dystrybucyjne tego wydarzenia – zarówno przed zawodami, jak również transporty powrotne po zawodach, operacje magazynowe i organizację punktów odżywiania na trasie rowerowej i biegowej.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland
Organizacja zawodów Enea IRONMAN Gdynia, w których w ciągu 3 dni startuje kilka tysięcy osób, to ogromne wyzwanie. Przygotowania do każdej edycji trwają praktycznie cały rok, a kompletne wyposażenie i sprzęt niezbędny do przeprowadzenia rywalizacji, mieści się na kilkunastu ciężarówkach oraz kilkuset paletach. Rozmach zawodów triathlonowych pod szyldem IRONMAN, wymaga współpracy z ekspertami od logistyki. Cieszymy się więc bardzo, że kolejny już rok możemy liczyć na doświadczenie VGL Solid Group.

 

 

Operator logistyczny VGL Solid Group nie tylko kompleksowo wspiera zaplecze logistyczne imprezy, ale także aktywnie uczestniczy w samym wydarzeniu, jako zawodnicy oraz wolontariusze. W tym roku, w gdyńskich zawodach, ponownie weźmie udział liczna reprezentacja #teamVGL, złożona z Pracowników i partnerów firmy.

Rejestracja do zawodów IRONMAN Poland prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI