#TRI2help - zbiórka Beaty Sadowskiej

Dodane przez n_admin - pon., 01/28/2019 - 10:05

Ruszyły zbiórki charytatywne w ramach akcji #TRI2help, prowadzonej w ramach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia oraz IRONMAN 5150 Warsaw. Celem akcji #Tri2Help jest zebranie w ciągu roku 1 mln złotych na cele charytatywne. W akcję będzie zaangażowanych niemal 30 polskich gwiazd kultury, mediów i sportu.

Każda z gwiazd zadeklarowała udział w zawodach triathlonowych w Warszawie lub Gdyni pod warunkiem wpłacenia na wskazaną przez siebie organizację charytatywną określonej kwoty. Jedną z osób zaangażowanych w akcję #Tri2help jest Beata Sadowska, prezenterka radiowa i telewizyjna, autorka książek, influencerka. Słynie z aktywnego trybu życia. Miłośniczka biegania, triathlonu i dobrego, zdrowego jedzenia. Mama dwóch synów.

Dziennikarka planuje start w obu imprezach: IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Beneficjent: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) - od 1991 roku dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.

Nagroda dla najbardziej hojnego darczyńcy:
Dowolna książka z autografem Beaty Sadowskiej, śniadanie/lunch/kawa z ciastkiem w zdrowej wegańskiej kawiarni i restauracji Guga Sweet and Spicy w Gdańsku

W przygotowaniach do startu Beatę Sadowską wspiera klub Kuźnia Triathlonu.

Zbiórka trwa na stronie ironmangdynia.pl/TRI2help. Zobaczycie tam też pozostałych ambasadorów akcji!

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY