Startują treningi ZONE3 Open Water w ramach przygotowań do Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Dodane przez karol@sportevo… - pt., 04/19/2019 - 10:39
Treningi ZONE3 Open Water to znakomita okazja do sprawdzenia się w boju na wodach otwartych dla zawodników przygotowujących się do zawodów triathlonowych Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Zajęcia odbędą się w warunkach startowych. Rejestracja rusza niebawem!

W treningach ZONE3 Open Water mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy przygotowujący się do udziału w zawodach triathlonowych. Oferta powinna być atrakcyjna zwłaszcza dla debiutantów, gdyż zajęcia zostaną przeprowadzone w warunkach startowych. Oznacza to okazję do sprawdzenia się w boju na wodach otwartych.

W Gdyni, treningi odbędą się na Plaży Miejskiej Redłowo.

ZONE3 Open Water odbędzie się w trzech terminach: 25 czerwca, 9 lipca i 23 lipca. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba dokonać rejestracji w portalu SlotMarket.pl. Zapisy na gdyńskie treningi zostaną uruchomione w czwartek, 25 kwietnia. W każdym treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób.

 
Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych dla pierwszych 75 osób oraz 35 złotych dla kolejnych 75 osób. Organizator zapewnia napoje, a w pakiecie znajdzie się również czepek ZONE3. Na miejscu będzie również możliwość bezpłatnych testów pianek marki ZONE3.

Terminy Plaża Miejska Redłowo (Gdynia):  25 czerwca, 9 lipca oraz 23 lipca
 

Opłata: 25 zł - 75 osób, 35 zł - kolejne 75 osób

 

 

---

Marka ZONE3 została stworzona w 2007r. przez James’a Lock’a, brytyjskiego sportowca poziomu Elite,
jako wsparcie jego zawodowej kariery. Dogłębna znajomość świata triathlonu oraz potrzeb zawodników pozwoliła mu na zaprojektowanie pierwszej serii pianek, która z jednej strony sfinansowała wydatki związane ze startami na międzynarodowych zawodach, a z drugiej zwiększyła jego osiągi jako pływaka. Pierwsza pełna gama produktów, obejmująca pianki triathlonowe, stroje startowe oraz akcesoria treningowe została wypuszczona na rynek w 2009r., po dwóch latach badań i testów z udziałem zawodowych sportowców z Uniwersytetu Loughborough, jednego z najważniejszych europejskich sportowych ośrodków badawczych.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI