SAILFISH SPONSOREM IMPREZ IRONMAN W POLSCE

Dodane przez karol@sportevo… - pon., 12/14/2020 - 12:18
Jeden z wiodących producentów pianek neoprenowych dla triathlonistów w Europie sailfish został nowym sponsorem imprez IRONMAN w Polsce. Umowa została zawarta na 1 rok z opcją przedłużenia na kolejne 2 lata.

W ramach szerokiej współpracy zaplanowano wiele wspólnych aktywności. W pierwszym kwartale przyszłego roku odbędzie się cykl zawodów Indoor Triathlon połączonych z testami pianek sailfish . W czerwcu i lipcu z kolei odbędą się treningi sailfish Open Water . Co więcej wszyscy uczestnicy tegorocznych zawodów Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw oraz IRONMAN Poland Gdynia otrzymają możliwość zakupu pianek w okazyjnych cenach z wysokim rabatem!

 

Jan Sibbersen, CEO sailfish GmbH
Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z organizatorami IRONMAN w Polsce. Zawody w Gdyni i Warszawie są doskonale rozpoznawalne w całej Europie i zbierają świetne recenzje od uczestników. Są cenione zwłaszcza za wspaniałą atmosferę i atrakcyjne trasy. Polscy kibice triathlonu są niezwykle entuzjastyczni, a organizatorzy dokładają starań, by te imprezy z roku na rok były coraz lepsze.

Zadowolenia ze współpracy z sailfish nie ukrywa także Michał Drelich, szef agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą zawodów IRONMAN w Polsce.

 

Michał Drelich, szef Sport Evolution
Jesteśmy dumni ze współpracy, bowiem sailfish to ceniona i uznana marka, ale też firma, która jest blisko sportowców i rozumie ich potrzeby. Wierzę, że wspólnie możemy napisać kolejny rozdział w historii polskiego triathlonu. Szczególnie po tak trudnym roku dla całej branży sportu masowego.

sailfish GmbH
Marka sailfish została założona w 2007 roku przez byłego pły waka reprezentacji narodowej i najszybszego pływaka w triathlonie Jana Sibbersena. sailfish oznacza najwyższej klasy produkty do triathlonu i pływania w wodach otwartych. Sercem kolekcji są wielokrotnie nagradzane pianki, które są znane ze swojej dużej elastyczności, zrównoważonej pływalności i doskonałych właściwości ślizgowych w wodzie. Linia produktów “sailfish” obejmuje ponad 120 produktów, z których wszystkie zostały zaprojektowane w Pfungstadt niedaleko Darmstadt. Produkty sailfish są szeroko znane da leko poza granicami Europy i są sprzedawane w ponad 25 krajach na całym świecie.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI