ROBERT WILKOWIECKI: DOKŁADNIE ZAPLANUJ SWÓJ START

Dodane przez lukasz - czw., 04/15/2021 - 11:22
Robert Wilkowiecki to jeden z najlepszych, profesjonalnych triathlonistów w Polsce. Aktualny mistrz Polski na dystansie „połówki” IRONMAN i posiadacz rekordu naszego kraju na pełnym dystansie IRONMAN. Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. Od niedawna również rekordzista świata na dystansie IRONMAN w warunkach domowych. „Wilku” nie raz miał również okazję startować w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, dlatego zapytaliśmy go o opinię na temat tych zawodów.
Robert Wilkowiecki
Zawody IRONMAN w Polsce wyróżnia niesamowita atmosfera. Każdy mój start to niezapomniane przeżycie i mam nadzieję, że kolejna rywalizacja dostarczy podobnych emocji, a może i nawet większych.

 

 

Robert Wilkowiecki, pomimo swojego dość młodego wieku, jest nie tylko utytułowanym zawodnikiem, ale również trenerem triathlonu. Korzystając ze swoich bogatych doświadczeń zdradził kilka rad i sugestii osobom, które planują start w Enea IRONMAN Gdynia.

Robert Wilkowiecki
Wszystkim planującym swój pierwszy start, ale również „wyjadaczom”, doradzam przede wszystkim regularny, systematyczny trening. Przygotujcie sobie wszystko na długo przed startem. Założenia tempowe, żywieniowe oraz cały sprzęt, by podczas samego wyścigu nic Was nie zaskoczyło i byście mogli cieszyć się w pełni rywalizacją.

 

 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI