RED BULL PARTNEREM IRONMAN POLAND TOUR

Dodane przez karol@sportevo… - wt., 05/14/2019 - 14:36
Red Bull ponownie doda skrzydeł uczestnikom IRONMAN Poland Tour. Tegoroczna współpraca, która obejmuje IRONMAN 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, po raz kolejny zapowiada się spektakularnie. Do wygrania będą co-drive z Jakubem Przygońskim, kierowcą Orlen Team i lot akrobatyczny z Łukaszem Czepielą.

Pierwszy age grouper z Polski na mecie Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będzie miał możliwość odbycia lotu  akrobatycznego z Łukaszem Czepielą, aktualnym mistrzem świata w serii Red Bull Air Race. 

- Łukasz Czepiela to jeden z najlepszych pilotów akrobacyjnych na świecie, który w powietrzu potrafi zrobić niemal wszystko. Uczestnicy ubiegłorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia mogli się o tym przekonać na własne oczy. Teraz najlepszy polski amator na własnej skórze poczuje tę adrenalinę mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN w Polsce.

Jakub Przygoński to jeden z najlepszych kierowców rajdowych na świecie, aktualny Mistrz Świata w Rajdach Cross Country oraz czwarty zawodnik Rajdu Dakar 2019. Najlepszy polski amator IRONMAN 5150 Warsaw będzie miał niepowtarzalną szansę odbycia „przejażdżki” w towarzystwie ambasadora marki Red Bull.

- Uczestnik co-drive'u będzie miał niepowtarzalną okazję ekstremalnego rajdowego przejazdu po zamkniętym, odpowiednio zabezpieczonym odcinku drogi lub profesjonalnym torze wyścigowym mówi Michał Drelich.

Red Bull zadba także o oprawę muzyczną zawodów w Warszawie i Gdyni. Przy trasie biegu pojawią się punkty muzyczne Red Bull z dj-ami, którzy dostarczą zawodnikom dodatkowej energii.

Napoje energetyczne Red Bull będą dostępne dla zawodników na punktach odświeżania oraz na mecie i w strefie regeneracji, a także podczas Welcome Banquet i After Party.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI