Podaruj pakiet startowy w prezencie!

Dodane przez n_admin - czw., 12/06/2018 - 11:02
Co jest najlepszym prezentem dla aktywnych? Udział w wymarzonych zawodach i czas na przygotowanie! Na drugie nie zawsze można mieć wpływ, ale z pierwszym można pomóc chociażby poprzez zakup pakietu startowego w formie vouchera.

Voucher jest rozwiązaniem niezwykle dyskretnym i prawie bezobsługowym, co bardzo cenią sobie nasi klienci, zwłaszcza ci, którzy zakupów prezentowych dokonują nawet w Wigilię, tuż przed rodzinnym spotkaniemmówi Marek Domaszczyński ze Sport Evolution.Dlatego mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, zawodnicy i ich rodziny skorzystają z naszej podpowiedzi, jak sprawić radość swoim bliskim trafionym, a być może nawet oczekiwanym prezentem.

Zakupu voucherów można dokonać na platformie SlotMarket, w zakładce Usługi.

Tam też znajdują się szczegółowe warunki sprzedaży prezentu, informacje o organizowanych imprezach oraz o usługach dodatkowych, takich jak rezerwacja hotelu, ubezpieczenie czy wysyłka pakietu do domu.

Pamiętam, że sama w ubiegłym roku głowiłam się, jak zorganizować mężowi prezent-niespodziankę w postaci wspólnego startu w jednym z biegów. Dziś mogę zapewnić, że my tę kwestię uprościliśmy maksymalniemówi Ewa Paciorek, PR Manager ze Sport Evolution. – Wystarczy, że ofiarodawca złoży zamówienie na platformie Slotmarket.pl, a voucher trafi do jego skrzynki mailowej. Potem można go w dowolnej formie przekazać uczestnikowi, ponieważ zawiera on kod zerujący opłatę startową za udział w zawodach. Oczywiście, osoba zainteresowana może w każdej chwili dokupić na platformie usługi dodatkowe, takie jak koszulka czy grawer medalu.

Osobom, które preferują ładne opakowanie w formie fizycznej, zapewne przypadnie do gustu możliwość przesłania wydrukowanego i zapakowanego vouchera kurierem do adresata. Szczegóły znajdują się na podstronie z opisem voucherów.

 


 

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY MEDIALNI

ORGANIZATOR

PARTNERZY