Ostatni odcinek podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”

Dodane przez lukasz - wt., 08/16/2022 - 10:00
W ostatnim odcinku podcastu gościliśmy Michała Drelicha, dyrektora Enea IRONMAN Gdynia. Rozmawialiśmy o jubileuszowej edycji gdyńskich zawodów, które miały miejsce 7 sierpnia.

Było więc o profesjonalizmie Sama Longa oraz jego potencjale na bycie numerem 1. światowego triathlonu. Wspominaliśmy akcję odchudzania Tomka Karolaka i hojność przedstawicieli firmy „Nowalijka”. Podsumowaliśmy premierową edycją nocnego biegu Abbott Night Run i szanse na jego organizację w Warszawie oraz Poznaniu. Nasza rozmowa dotyczyła też sztafety rodziny Malaczewskich oraz 13-letniego Arona, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Nie zabrakło komplementów pod adresem laureatów konkursu „Nigdy nie jest za późno”, Iwony Latańskiej oraz Krzysztofa Wróblewskiego, którzy w debiucie ukończyli Enea IRONMAN Gdynia. Było też o ostatnich w tym roku zawodach z serii IRONMAN w Polsce, które już 4 września w Poznaniu.

Wszystkie odcinki podcastu „10 lat triathlonu w Gdyni”, można znaleźć na popularnych platformach: Spotify, Apple PodcastsGoogle Podcasts. Zapraszamy do wysłuchania!

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI