Oficjalna prezentacja IRONMAN Poland Tour 2020

Dodane przez karol@sportevo… - śr., 11/20/2019 - 14:53
Organizatorzy 5150 Warsaw i IRONMAN 70.3 Gdynia zapraszają na oficjalną prezentację IRONMAN Poland Tour 2020. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 2 grudnia o godz. 18:00, w Kinie Luna przy ulicy Marszałkowskiej 28 w Warszawie. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się zgłosić.

- Co roku, na przełomie listopada i grudnia prezentujemy nasze plany na kolejny sezon. Podtrzymujemy tę tradycję, ale też po raz pierwszy umożliwiamy udział w tym wydarzeniu osobom spoza wąskiej listy naszych kluczowych sponsorów, partnerów, przedstawicieli miast-gospodarzy czy mediów. Tym razem każdy może do nas dołączyć, choć liczba miejsc jest ograniczona – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów 5150 Warsaw i IRONMAN 70.3 Gdynia.

Organizatorzy imprez spod szyldu IRONMAN® w Polsce, co roku podążają za wybranym przez siebie motywem przewodnim. I tak mieliśmy już rok muzyki, rok kobiet, rok energii, rok kultury czy rok charytatywności. Na co postawią tym razem? Dowiemy się właśnie 2 grudnia. A już dzień później –
3 grudnia o godz. 16:00 – uruchomiona zostanie rejestracja do IRONMAN 70.3 Gdynia 2020.

Poza prezentacją hasła przewodniego na sezon 2020, na spotkaniu nie zabraknie materiałów video z lat ubiegłych, znanych i lubianych triathlonistów czy animacji przyszłorocznych tras obu wyścigów. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. zawodnicy PRO, ambasadorzy obu imprez oraz przedstawiciele Gdyni i Warszawy, a całą imprezę poprowadzi znany z triathlonowej pasji satyryk, Robert Motyka.

Już dzisiaj można zgłosić chęć udziału w wydarzeniu. Każdy z gości ma możliwość zapisania jednej osoby towarzyszącej. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o zaproszeniu na prezentację decydować będzie kolejność zgłoszeń.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI