Odchudzamy Tomasza Karolaka do startu w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia!

Dodane przez lukasz - śr., 03/09/2022 - 10:05
Pięć miesięcy dzieli Tomasza Karolaka od kolejnego już startu w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. W osiągnieciu optymalnej formy, popularnemu aktorowi oraz triathloniście, pomoże Nowalijka, producent zdrowej żywności. Dodatkowo każdy utracony kilogram, to pieniądze, która zostaną przekazane na konto hospicjum dla dzieci w Gdyni.

Tomasz Karolak regularnie startuje w zawodach triathlonowych organizowanych pod szyldem IRONMAN. Praktycznie każdego roku kibice mogą go wspierać i dopingować, gdy wraz z innymi uczestnikami mierzy się z wymagającą trasą gdyńskich zawodów. Bohater wielu polskich komedii z uśmiecham na twarzy finiszuje po pokonaniu 1,9 km pływania, 90 km na rowerze oraz 21 kilometrów biegu, czyli „połówki” IRONMAN.

Już 7 sierpnia Tomasz Karolak ponownie stanie na starcie zawodów triathlonowych Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Jednak tym razem w jego przygotowania do rywalizacji zaangażowała się firma Nowalijka, krajowy producent zdrowej żywności, jednocześnie partner zawodów IRONMAN w Polsce. Lider branży warzywno–sałatkowej zadba o prawidłową i zbilansowaną dietę aktora, by ten zrzucił zbędne kilogramy i dzięki produktom przygotowanym i dostarczonym przez Nowalijkę, zbudował optymalną formę umożliwiającą start w Gdyni.

Tomasz Karolak, aktor i triathlonista
Nasza akcja rozpoczęła się od oficjalnego ważenia w siedzibie firmy Nowalijka. Będziemy mnie odchudzać. Przygotowano dla mnie specjalne produkty i zobaczmy, jakie będą efekty. Produkty są naturalne, co ma kluczowe znaczenie bowiem mam bardzo wrażliwy przewód pokarmowy i jak tylko dostaje się tam jakaś chemia, to koniec. Mam 51 lat i w sierpniu wystartuję w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, co ma być skutkiem tego odchudzania. Cała akcja ma posmak charytatywny. Za każdy utracony kilogram Nowalijka przekaże 2 tysiące złotych na rzecz Hospicjum dla dzieci „Bursztynowa Przystań” w Gdyni i to jest w tej akcji najważniejsze.

 

 

Tomasz Karolak wniósł na wagę blisko 120 kilogramów i zapowiedział, że jego marzeniem jest schudnąć nawet 20 kilogramów.

Ewa Borowska, dietetyczka
Skład ciała jest całkiem niezły. Sylwetka jest atletyczna. Waga jednak jest przekroczona. Jest bardzo wysoka masa mięśniowa i to też determinuje nam wagę. Tak naprawdę jest do 13 kilogramów do zrzucenia. Blisko 25% to zawartość tkanki tłuszczowej. To powyżej normy, ale tragedii nie ma. Cel jest więc do osiągnięcia.

 

 

Tomasz Karolak rozpoczął już regularne treningi, które uzupełnione zostały specjalną, spersonalizowaną dietą, przygotowaną na bazie zdrowych produktów Nowalijki. Jeśli aktorowi uda się zrzucić, na przykład 10 kg, hospicjum dla dzieci „Bursztynowa Przystań” otrzyma 20 tysięcy złotych.

W akcję pomocy najmłodszym pacjentom gdyńskiej placówki, może się włączyć każdy. Zachęcamy do bezpośrednich wpłat na konto hospicjum (szczegóły na stronie hospicjum.gdynia.pl) oraz wspierania Tomasza Karolaka w jego walce o zgubienie zbędnych kilogramów.

Rejestracja na zawody IRONMAN Poland odbywa się w portalu SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI