Nowalijka partnerem polskich zawodów spod szyldu IRONMAN!

Dodane przez lukasz - pon., 05/24/2021 - 10:36
Do grona firm wspierających triathlonistów startujących w polskich zawodach IRONMAN dołączył lider branży warzywno–sałatkowej. Dzięki współpracy z Nowalijką każdy z uczestników Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw otrzyma smaczny, zdrowy posiłek.

Prawidłowe i zdrowe odżywianie jest jednym z kluczy do sukcesu w zawodach triathlonowych. Każdy uczestnik zawodów Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw zdaję sobie sprawę, że jego dieta będzie miała ogromny wpływ na ostateczny wynik. Dlatego też triathloniści powinni zwracać szczególną uwagę, by ich posiłki zarówno podczas treningów oraz po zawodach, były zbilansowane, zapewniające odpowiednią liczbę mikro i makroskładników. Z pomocą przychodzi nowy partner polskich zawodów spod szyldu IRONMAN – Nowalijka.

Lunch box Nowalijka
Piotr Wychowałek, właściciel firmy Nowalijka
Jesteśmy bardzo zadowoleniu z możliwości rozpoczęcia współpracy z organizatorami imprez IRONMAN w Polsce. Wierzymy, że nasze wysokiej jakości produkty, pochodzące z własnych szklarni oraz pól uprawnych, przygotowywane z ogromną starannością, staną się przysmakiem triathlonistów i pomogą w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników podczas zawodów IRONMAN.

 

 

Nowalijka to firma o rodzinnych tradycjach. Istnieje od 1999 roku i jest jedną z największych firm branży warzywno–sałatkowej, zajmującą się produkcją i sprzedażą hurtową tych produktów. W swojej bogatej ofercie posiada zupy, zioła, sałaty oraz gotowe dania warzywne. Wszystkie produkty Nowalijki spełniają najwyższe standardy. Na każdym etapie, począwszy od produkcji, przez sprzedaż, aż do dystrybucji, zachowane są wysokie wymogi jakościowe potwierdzone Certyfikatami BRC oraz IFS.

Michał Drelich, dyrektor eventów IRONMAN w Polsce
Bardzo cieszymy się, że lider w swojej branży dołączył do grona naszych partnerów. IRONMAN od ponad 40 lat wyznacza standardy zawodów triathlonowych, dlatego uczestnikom naszych eventów proponujemy rozwiązania z najwyższej półki. Produkty Nowalijki zdecydowanie do takich należą, stąd spora satysfakcja, że już w tym roku, podczas Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw, triathloniści będą mogli się o tym osobiście przekonać.

 

 

Na mecie, na każdego z uczestników Enea IRONMAN Gdynia oraz Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw czekać będzie specjalny, zdrowy posiłek przygotowany przez Nowalijkę. Nad jakością produktów dostarczonych triathlonistom czuwać będą eksperci: kucharz oraz dietetyk. Dzięki temu zawodnicy mają gwarancję, że trafi do nich smaczny i pożywny zestaw, który dopełni satysfakcji wynikającej z ukończenia legendarnych zawodów spod szyldu IRONMAN.

Jan Frodeno zwycięzca Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2019

The IRONMAN Group, właściciel marek IRONMAN, IRONMAN 70.3 oraz 5150 Triathlon Series, to największy operator masowych imprez sportowych na świecie, obsługujący rocznie ponad 1 mln uczestników imprez ze swojego globalnego portfolio. W 2021 roku w Polsce odbędą się 4 wyścigi pod szyldem IRONMAN:

- Enea IRONMAN Gdynia – 8 sierpnia 2021;

- Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – 8 sierpnia 2021;

- Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw – 5 września 2021;

- Citi Handlowy 5150 Warsaw – 5 września 2021.

Rejestracja do wszystkich imprez IRONMAN w Polsce odbywa się na platformie SlotMarket.pl.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER GŁÓWNY

SPONSOR OFICJALNY

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI