NIEMAL 70 ZAWODNIKÓW PRO NA LIŚCIE STARTOWEJ

Dodane przez karol@sportevo… - czw., 07/25/2019 - 13:17
Nie ulega wątpliwości, że tegoroczny Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będzie obfitował w rekordy. Na starcie gdyńskiego triathlonu stanie niemal 70 zawodników PRO! Wśród nich gwiazda światowego triathlonu nr 1 - Jan Frodeno, mistrz olimpijski i wielokrotny Mistrz Europy oraz świata IRONMAN.

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia w tym roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem zawodowych triathlonistów. Na udział w zawodach w Gdyni zdecydowało się niemal 70 sportowców posiadających tzw. licencję PRO.

- To naprawdę niesamowite. Lista startowa jest bardzo mocna, a rywalizacja o zwycięstwo będzie niezwykle ciekawamówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN na Polskę. - Do Enea IRONMAN 70.3 Gdynia zgłosili się zawodnicy, którzy łącznie ponad 100 razy stawali na podium zawodów IRONMAN na całym świecie, mamy trójkę olimpijczyków, a także medalistów mistrzostw Europy i światadodaje.

Już tylko 16 dni dzieli nas od startu Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Na głównym dystansie IRONMAN 70.3 jest już ponad 2100 zawodników z 56 krajów świata. Obcokrajowcy stanowią w tym roku aż 35% wszystkich uczestników.

Do końca lipca trwają jeszcze zapisy na zawody Wiśniowski IRONKIDS Gdynia. Aktualnie na listach startowych jest już niemal 250 dzieci (limit 500 dzieci).

Dzięki pomocy firm Enea oraz Wiśniowski ponownie powstanie na Plaży Miejskiej w Gdyni spektakularna, ogólnodostępna Strefa Rodzinna. Motywem przewodnim tegorocznej strefy będzie klimat morski. Wszystkie atrakcje w strefie będą bezpłatne.

- Wiele będzie się też działo na trasie biegowej, a to dzięki współpracy z firmą Red Bull, która wystawi aż 3 sceny muzyczne oraz imprezowy samochód Chojrak. Całość zostanie uzupełnione najlepszymi, polskimi zespołami batukadowymimówi Michał Drelich. - Mam też przyjemność poinformować, że dzięki współpracy z firmą Enea przedłużyliśmy umowę na obsługę medialną wydarzenia z Telewizją Polską, która w okresie poprzedzającym wyemituje także cykl felietonów w Pytaniu na Śniadanie TVP2 z ambasadorami biorącymi udział w akcji charytatywnej Tri2helpdodaje.

Imprezę będzie można także dzięki transmisji live obejrzeć na Facebooku, YouTube, platformie Interia.pl oraz IRONMAN Live.

- Po raz pierwszy będziemy prowadzić transmisję w języku angielskim, by dotrzeć do widzów na całym świeciemówi Michał Drelich.

SPONSOR TYTULARNY

PARTNER STRATEGICZNY

SPONSORZY OFICJALNI

SPONSORZY

PARTNERZY MEDIALNI